Rail Rush – przygoda w kopalni złota

Marzyliście kiedykolwiek o tym, by wybrać się do kopalni złota?  Jeżeli tak, to zapewne ucieszycie się z faktu, iż znaleźliśmy grę, która pomoże Wam przynajmniej po części spełnić to marzenie. Wspomniana produkcja nosi nazwę Rail Rush, a w Google Play pojawiła się dzięki znanemu MiniClipowi.

W produkcji Rail Rush naszym zadaniem jest dojechanie do jak najdalszego miejsca w kopalni złota. Poza tym, że musimy w grze uważać na różnego rodzaju przeszkody, przychodzi nam w niej także – a  właściwie przede wszystkim – zbierać kawałki złota, których, co nikogo nie powinno dziwić, jest w kopalni całe mnóstwo.

Do dyspozycji w mobilnym produkcie MiniClipa jest 6 plansz. Nie spodziewajcie się jednak czegoś nadzwyczajnego, gdyż każda z owych lokacji jest bardzo podobna do standardowej. Warto jeszcze wspomnieć, że na początku każdej przygody istnieje możliwość zdecydowania się na to, czy chcemy zbierać złoto podróżnikiem, czy kimś innym, na przykład, umięśnionym mężczyzną przypominającym strażaka. Opcja ta także nie urozmaica jednak zbytnio rozgrywki.

Co zatem sprawia, że Rail Rush nie nudzi się po kilku minutach? Wydaje się, że przede wszystkim dostępne w niej power-upy oraz misje. Tych drugich jest naprawdę całkiem sporo. Jeśli więc nastawicie się podczas gry na wykonywanie zadań i otrzymywanie kolejnych rang (a nie tylko na jeżdżeniu cały czas po tej samej trasie), na pewno nie będziecie mieli ochoty wyłączać aplikacji od MiniClipa po kilkunastu minutach od jej pierwszego uruchomienia.

Oprawa audiowizualna opisywanej produkcji nie należy do najlepszych, z jakimi mieliśmy do czynienia. Nie oznacza to jednak jeszcze, że jest totalnie beznadziejna, choć na pewno nie spodoba się ona bardziej wymagającym graczom.

Rail Rush można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto się tą grą zainteresować? Jeżeli nie szuka się produkcji, która zajmie dobrych kilka godzin, to zdecydowanie tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button