Task – lista ToDo, która zachwyca prostotą

Szukasz prostej, a jednocześnie funkcjonalnej, aplikacji do tworzenia list ToDo? Możesz już zakończyć swoje poszukiwania. Wystarczy bowiem, że zobaczysz, co oferuje program Task, a zakochasz się w nim niemal od razu.

Obecnie programów do tworzenia list ToDo jest w sieci całe mnóstwo. Gdy jednak bliżej przypatrzymy się większości z nich, dość szybko możemy dojść do wniosku, że posiadają one wiele funkcji, z których przeciętny użytkownik korzysta tak naprawdę bardzo rzadko albo nie korzysta w ogóle. Na szczęście, nie wszystkie tego typu aplikacje naszpikowane są wymyślnymi opcjami, czego najlepszym przykładem jest Task.

Narzędzie mobilne stworzone przez Nuage Touch pozwala nam sporządzać notatki o tym, co musimy wykonać. Wszystkie zamieszczone w programie zadania posegregowane są chronologicznie według dnia, a także – jeśli jest taka możliwość – godziny. Najpierw wyświetlane są zatem czynności, za które musimy zabrać się najwcześniej, a na końcu te zaplanowane na późniejszą godzinę czy dni tygodnia. Oczywiście, aplikacja daje nam możliwość ustawiania priorytetów dla konkretnych zadań, a także alarmu przypominającego.

Najważniejszą cechą programu Task jest prostota. Lista wyświetlana na jego ekranie głównym nie zawiera zbędnych przycisków, a  wszystko sprowadza się jedynie do przedstawienia zadań na konkretne dni i ewentualnie wyświetlenia godziny, o której dane zadanie powinniśmy rozpocząć wykonywać.

Edytowanie wpisów, oznaczanie ich jako już zrobione czy w końcu dodawanie nowych jest również w aplikacji bardzo proste, a przede wszystkim intuicyjne. Przykładowo, chcąc dodać nowe zadanie ,wystarczy jedynie za pomocą dwóch palców rozsunąć panele, między którymi chcemy umieścić wpis. O tym, jak konkretnie korzystać z wszystkich skrótów w programie, dowiecie się najlepiej z filmiku zamieszczonego na końcu tego wpisu.

Task można pobrać z AppStore. Kosztuje on zaledwie 0,99$. Nie można zatem zaliczyć go do drogich produkcji, tak samo jak nie powinno się nazywać nieprzydatnym na co dzień.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button