Totem Runner – klimatyczne bieganie wojownikiem

Nie nudzi Was bieganie przed siebie po wirtualnym świecie? Jeżeli nie, z pewnością w swoim smartfonie macie wiele gier z gatunku runnerów. Gdyby okazało się jednak, że do swojej kolekcji szukacie czegoś nowego, być może zainteresuje Was produkcja o nazwie Totem Runner.

W Totem Runner wcielamy się w postać wojownika. Naszym zadaniem – jak się na pewno domyślacie – jest biegniecie przed siebie do bliżej nieokreślonego celu. Po drodze musimy napotkać wiele przeszkód i przeciwników. Na szczęście zarówno te pierwsze, jak i drugie można w łatwy sposób przechytrzyć.

Główny bohater opisywanej gry posiada moc pozwalającą na zamianę w zwierzę. I tak, kiedy na naszej drodze stanie potężny przeciwnik możemy zamienić się w nosorożca. Chcąc natomiast nie wpaść w przepaść, pozostaje nam przeistoczenie się w potężnego orła. Ciekawe rozwiązanie, które przypadło mi do gustu.

Oprawa graficzna w Totem Runner to coś niezwykle specyficznego. Ciemne tło i postaci wyglądają naprawdę fajnie. Niestety, niekiedy na ekranie jest zbyt ciemno, by cokolwiek dostrzec. Nie wiemy więc, kiedy przed nami stoi przeszkoda, a kiedy nie. Cóż, być może taki był zamiar autorów, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Czy warto pobrać Totem Runner? Jeżeli macie już kilka „bieganek” na swoim smartfonie, które zajmują Wam każdego dnia sporo czasu, raczej nie. W przeciwnym wypadku, możecie wypróbować i zdecydować o jego przydatności.

Totem Runner do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button