Nutty Fluffies Rollercoaster – pieska jazda w wesołym miasteczku

Macie ochotę pojeździć szybkim rollercoasterem? Niestety, nie mamy dla Was konkursu, w którym do wygrania są wejściówki do Wesołego Miasteczka. Możemy za to polecić Wam grę, pozwalającą na poczucie klimatu lunaparków. Poznajcie kolorową produkcję o nazwie Nutty Fluffies Rollercoaster.

W opisywanej produkcji wcielamy się w postać czworonoga, który wraz ze swoimi przyjaciółmi postanowił poszaleć na kolejce górskiej. Jako gracze, mamy za zadanie sprawić, by piesek w jednym kawałku zakończył przejażdżkę. Nic trudnego? Być może tak się wydaje. W praktyce tak kolorowo i słodko jednak nie jest.

Poza wspomnianym głównym bohaterem, w trakcie pokonywania kolejnych poziomów musimy także zwracać uwagę na to, by za bardzo nie zranić innych użytkowników kolejki górskiej. Jest to o tyle trudne, gdyż podczas gry musimy rollercoasterem skakać po latające serduszka, które zamienić można później na złote monety.

Skoro już mowa o monetach, te są niezbędne do uzyskania biletu na kolejkę znajdującą się na kolejnych poziomach. Początkowo wydawało mi się, że zdobycie odpowiedniej ilości złota nie jest niczym trudnym. Cóż, pomyliłem się. Z biegiem czasu autorzy życzą sobie coraz więcej za levele. Wtedy wówczas zaczynają wkraczać do akcji mikropłatności. Wprawdzie i bez nich można sobie jakoś poradzić, ale wydaje mi się, że granie „na siłę” nie ma najmniejszego sensu.

Nutty Fluffies Rollercoaster do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button