Punish Panda – zabij pandę!

Wielu producentów gier mobilnych lubi pandy, jednak są też i tacy, którzy wręcz nienawidzą tych biało-czarnych stworzonek. Z pewnością do tego drugiego typu twórców zaliczyć można pomysłodawców gry Punish Panda, która będzie bohaterką tego wpisu.

W wirtualnym świecie przedstawionym w Punish Panda ludzie buntują się przeciwko pandom. Zauważają, że całe zło tego świata bierze się przeze nie i właśnie dlatego postanawiają zabić je wszystkie. Tak, wiem, że brzmi to brutalnie, jednak nie ze względu na fabułę postanowiłem wspomnieć Wam o tej produkcji.

Rozgrywka w Punish Panda polega w głównej mierze na poruszaniu elementami leveli w taki sposób, by panda umieszczona na planszy straciła swoje życie. Maszynek do zabijania jest całe mnóstwo są kolce, poruszające się zębate i niezwykle ostre koła i tak dalej. Wszystko to w biało-czarnej oprawie graficznej pozbawionej kolorowych elementów (poza krwią ;)) – jak dla mnie bomba!

Gra podzielona została na wiele poziomów. Po ukończeniu każdego z nich otrzymuje punkty. Im więcej uda nam się zebrać, tym więcej „gwiazdek” (tutaj występują w formie artystycznych kleksów) otrzymujemy. Oczywiście, maksymalnie do zdobycia są trzy, a minimalnie jedna (to taka wersja dla mało ambitnych).

Grę Punish Panda można pobrać w Google Play za darmo. To znaczy tylko i wyłącznie demo. Nie zmienia to jednak faktu, iż uważam, że warto opisywaną produkcją się poważnie zainteresować.

Punish Panda (demo) do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button