Quell Reflect+ – kropla w morzu potrzeb

Czy ktoś tu dzisiaj wspominał o chęci przetestowania jakiejś dobrej gry logicznej? Jeżeli mnie oko nie myli, mam dla Was rewelacyjną propozycję, która pochłonie Was na długie godziny. 80 leveli, każdy wymagający logicznego myślenia i koncentracji, jeden ruch może sprawić, że będziecie musieli powtórzyć poziom. Quell Reflect+ to gra dla wytrawnych graczy, którzy w swoim dorobku mają sukcesy łamigłówkowe.

Po kamienistej planszy poruszamy się deszczową kropelką. Naszym zadaniem jest zbieranie pereł, które porozrzucane są po ekranie. Wyzwanie może wydać się początkowo banalne, lecz już po kilku pierwszych etapach uświadomicie sobie, że Quell Reflect+ to nie jest kolejna prosta łamigłówka, którą przejdziecie w godzinę. Kilka cegieł, które widzicie na obrazku wyżej prawdopodobnie zawiera cenne diamenty. Jak sprawdzić, który z nich jest posiadaczem tego skarbu? To proste – przywalamy w poszczególne elementy z całym impetem. Jeżeli się zaczną kruszyć, oznacza to, że trafiliśmy.

W dalszych etapach gry pojawiają się przeszkadzajki. Mogą one skutecznie utrudnić nam grę. Weźmy pod uwagę kolce – kiedy nasza kropla dotknie ostrych końcówek, rozpada się i tracimy szansę na wygraną. Należy rozpocząć level od nowa. Podobnie jest w przypadku obręczy – przenoszą nas w określone miejsce – nie możemy dać się wprowadzić w pułapkę. W grze pojawiają się plansze, w których jeden nasz niepoprawny ruch sprawia, że kolejny staje się niemożliwy. Zostajemy zablokowani.

Pobierz Quell Reflect+  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button