Animal Jam Kangaroos – gra od National Geographic

W ostatnim czasie opublikowano w Google Play grę o nazwie Animal Jam Kangaroos. Początkowo nie byłem nią zainteresowany, jednak gdy dowiedziałem się, że przy jej tworzeniu pomagało National Geographic, postanowiłem dać jej szansę. I nie żałuję tego!

kan

W Animal Jam Kangaroos wcielamy się w postać kangura, który przemierza wirtualny świat pełen wielu niebezpieczeństw, przez które może stracić życie. Naszym zadaniem jest – jak to kangurem – skakać po platformach, skałach i innych tego typu elementach plansz, by nasz bohater przeżył. Mimo że cel zrealizować nie jest łatwo, warto się postarać.

Gra oferuje nam naprawdę ogromną ilość plansz. Widać, że jej twórcy mają bujną wyobraźnię, bowiem główny bohater  Animal Jam Kangaroos nie dość, że jest kangurem, to na dodatek skacze nie tylko po naszej planecie, lecz także w kosmosie. Wpadli byście na to, że można umieścić w takim miejscu tego zwierzaka?

kan1

Ogromną zaletą opisywanej produkcji jest – według mnie – system personalizacji kangurów. Dzięki niemu możemy dostosować wygląd naszego zwierzaka do własnych upodobań. Dzięki temu dziewczynki mogą cieszyć się kolorem różowym, a chłopcy – niebieskim ;)

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięki, nie mam do nich jakichkolwiek zastrzeżeń. Animal Jam Kangaroos wygląda bardzo dobrze od początku do końca. Wprawdzie gra potrafi się znudzić po jakimś czasie, ale uważam, że warto ją pobrać i wypróbować.

Animal Jam Kangaroos do pobrania za 6,15 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button