Winter Wonders – znajdowanie przedmiotów w wersji świątecznej

Jeżeli planujecie wkrótce we własnym domu szukać prezentów ukrytych przez Waszych bliskich, dobrze będzie przed tym potrenować spostrzegawczość. Idealnie nadaje się do tego produkcja o nazwie Winter Wonders, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

W grze Winter Wonders przychodzi nam znajdować w przeróżnych wirtualnych miejscach ukryte przedmioty. Jak przystało na grę związaną z zimą i świętami, większość rzeczy do znalezienia będzie związana z trwającym właśnie okresem w roku. Zazwyczaj tego typu produkcje nie oferują zbyt wiele, jednak ta jest zdecydowanie inna. Dlaczego? O tym za chwilę.

Winter Wonders pozwala nam zagrać w jednym z dziesięciu trybów gry – daje nam to ponad 130 poziomów do przejścia, co – według autorów – oznacza nieprzerwaną zabawę przez ponad 4 godziny. Tryby rozgrywki są różne – w niektórych chodzi o jak najszybsze znajdowanie przedmiotów, w innych o zdobywanie punktów. Dzięki temu każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto również wspomnieć, że producenci opisywanej apki przygotowali też bonus w postaci mini gierki, polegającej na łączeniu ze sobą co najmniej trzech takich samych elementów.

Pod względem graficznym Winter Wonders niczym specjalnym nie wyróżnia się na tle innych tego typu gier. Wydaje mi się jednak, że ze względu na dużą ilość poziomów oraz zimowy, świąteczny klimat – warto się nią zainteresować. Szczególnie w grudniu ;)

Winter Wonders do pobrania za 6,07 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button