Przystanek Woodstock – oficjalna aplikacja festiwalu

Już dziś startuje Przystanek Woodstock – znany polski festiwal muzyczny. Dla tych, co wybierają się na tę imprezę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspólnie z firmą Play przygotowała specjalną aplikację mobilną. Co ciekawego można w niej znaleźć? Na to pytanie postaramy się udzielić Wam odpowiedzi w dalszej części tego wpisu.

Jak przystało na festiwalową aplikację, Przystanek Woodstock w wersji mobilnej zawiera przede wszystkim pełny harmonogram imprezy, która odbywa się , tradycyjnie już, w Kostrzynie nad Odrą. Dzięki temu, będąc na Przystanku, nie ominie Was żadne wydarzenie, którym jesteście zainteresowani. A wszystko to nie tylko dzięki samemu terminarzowi, lecz także funkcji przypomnień, którą można wykorzystać dla dowolnego wydarzenia odbywającego się na rockowej imprezie organizowanej  przez fundację Jurka Owsiaka.

WOŚP od kilku lat już nakłada duży nacisk na naukę pierwszej pomocy. Nikogo z Was nie powinien więc dziwić fakt, że w opisywanym przez nas programie znaleźć można informacje na temat udzielania pomocy w nagłych wypadkach. Nie mogło też, rzecz jasna, w aplikacji zabraknąć najpotrzebniejszych informacji dla każdego, kto wybiera się na Przystanek. Jeżeli nawet pierwszy raz wybieracie się na ten festiwal, nie martwcie się. Aplikacja nie tylko pomoże Wam na niego dojechać, lecz także poinformuje o tym, gdzie, na przykład, można rozbić namiot.

Wspomniane wyżej opcje są niezwykle potrzebne i na pewno zasługują na miano zalet aplikacji. Twórcy mobilnego Przystanku Woodstock chwalą się jednak przede wszystkim stworzoną przez nich mobilną grą. Pozwala ona na zbieranie podczas trwania imprezy w Kostrzynie różnego rodzaju wirtualnych odznak. Za zbieranie ich można otrzymać od Play różnego rodzaju upominki. Nagrodą główną w tej zabawie ma być natomiast zapowiedzenie ze Sceny Głównej sobotniego koncertu The Darkness.

Aplikację „Przystanek Woodstock 2012” można pobrać z Google Play i AppStore zupełnie za darmo. Może ona działać w trybie offline, tak więc jeżeli wybieracie się do Kostrzyna w ten weekend, z całą pewnością powinniście się w nią zaopatrzyć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button