Reiner Knizia’s Mosaic – nowa polska gra logiczna [konkurs]

Gry mobilne tworzone przez polskich producentów potrafią zaskakiwać zarówno świetną jakością wykonania, jak i dobrym pomysłem na rozgrywkę. Nie inaczej jest w przypadku stworzonej przez gdańskie studio Aidem Media produkcji zatytułowanej Reiner Knizia’s Mosaic, którą mieliśmy ostatnio okazję sprawdzić i zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie.

Opisywana przez nas produkcja nawiązuje do zbliżającej się wielkimi krokami gry City of Secrets 2. Czego zatem można po niej się spodziewać? Na pewno bardzo dobrej, dwuwymiarowej grafiki  i przyjemnej dla ucha oprawy dźwiękowej.

Musimy przyznać, że wspomniane wcześniej elementy audiowizualne Reiner Knizia’s Mosaic niemal od razu zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Menu główne gry jest niezwykle kolorowe i przejrzyste, dzięki czemu nawet przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, iż dostaliśmy do ręki profesjonalnie stworzony tytuł.

Równie dobrze, co menu prezentuje się, rzecz jasna, także i okno rozgrywki. Warto też pochwalić pracowników Aidem Media, że tworząc produkcję logiczną, znaleźli czas na to, by skomponować do niej łagodnie brzmiącą muzyczkę, której próbkę możecie usłyszeć na filmiku zamieszczonym na końcu tego wpisu.

Po omówieniu względów czysto estetycznych, warto przejść do samej rozgrywki nowej polskiej gry logicznej. Jeśli chodzi o zasady, to są one bardzo proste. Najogólniej mówiąc, zadanie gracza w Reiner Knizia’s Mosaic polega na uzupełnianiu planszy kuleczkami w różnych kolorach. Oczywiście, musimy zrobić to w taki sposób, by na danym levelu każda kulka miała obok siebie przynajmniej jedną, identycznie wyglądającą, „przyjaciółkę”.

Być może i reguły gry do najbardziej skomplikowanych nie należą, ale możecie wierzyć nam na słowo, że poziom trudności w nowej grze Aidem Media jest dość wysoki. Oczywiście, w aplikacji nie zabrakło też leveli przeznaczonych dla nieco młodszych użytkowników urządzeń z zainstalowanym system iOS.

Do atutów opisywanej przez nas gry na pewno też zaliczyć można jej cenę. W AppStore Reiner Knizia’s Mosaic kosztuje mniej niż dolara, a więc można z całą pewnością ją nazwać świetną produkcją dostępną na każdą kieszeń.

UWAGA! Wspólnie z Aidem Media przygotowaliśmy konkurs, w którym wygrać możecie kod promocyjny uprawniający do bezpłatnego pobrania gry Reiner Knizia’s Mosaic. Kod pojawi się na naszym profilu w portalu Facebook chwilę po opublikowaniu tego wpisu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button