Przewodniki Dookoła Świata – dla nowoczesnego turysty [kody promocyjne]

Wybierasz się do Paryża, Londynu, a może wkrótce zamierzasz odwiedzić Barcelonę czy udać się zobaczyć koloseum w Rzymie? Nieważne, do którego z tych miast ostatecznie postanowisz wyjechać. Ważne, byś dobrze przygotował się do podróży i zabrał na nią swojego smartfona z zainstalowaną aplikacją turystyczną stworzoną przez polskie studio INFOR IT

Polska firma INFOR IT posiada w swojej ofercie aż dwie serie aplikacji przeznaczonych dla nowoczesnych turystów. Pierwsza z nich powstała na zlecenie firmy L4Media i dostępna jest póki co tylko i wyłącznie w Google Play. Drugą – zrobioną dla Berlitz Publishing (dla którego informacje zbiera L4Media) – można natomiast pobrać jedynie na urządzenia pracujące na iOS-ie.

Jeśli chodzi o przewodniki na Androida, to dostępne są one w wersjach zawierających informacje o Rzymie, Paryżu, Barcelonie, Londynie, Berlinie, a także polskim Gdańsku czy stolicy naszego kraju, Warszawie. W każdej z wymienionych aplikacji można znaleźć wszystko, co potrzebne zwiedzającemu.

Poza informacjami i zdjęciami dla miłośników zabytków, INFOR IT przygotowało również zakładki, w których można poczytać o najtańszych noclegach w danym mieście, tradycyjnym jedzeniu dla regionu, a nawet dowiedzieć się, co warto kupić sobie na pamiątkę.

Programy stworzone na zlecenie L4Media umożliwiają również skorzystanie z wcześniej przygotowanych tras turystycznych, które do prawidłowego działania potrzebują jedynie działającego GPS-a, a więc nie wymagają od nas uruchomienia połączenia internetowego.

Przewodniki na iOS-a z serii AppToGo skierowane są przede wszystkim dla miłośników wycieczek po Europie. Nie znajdziecie więc wśród nich aplikacji o Warszawie czy Gdańsku, co i tak nie zmienia faktu, że są godne polecenia. Dlaczego? Chociażby ze względu na to, iż oferują sporą bazę najlepszych w danym mieście restauracji czy hoteli, a do tego możemy w pełni korzystać z ich funkcji w trybie offline.

Nie można też zapominać, iż aplikacje Berlitz Publishing to również zbiór galerii pięknych zdjęć, najlepiej oddających klimat konkretnego miasta, a także dobrze przygotowane informacje o zabytkach.

Turystyczne niezbędniki na Androida znajdziecie w Google Play (każdy za ok. 8 złotych), natomiast na iOS-a – w AppStore (€4.99/szt).

UWAGA! Firma INFOR IT przygotowała dla Was specjalne kody promocyjne, dzięki którym możecie pobrać na swój iSprzęt przewodnik po wybranym mieście. A oto one:

Barcelona – 9RKY9PM7KPM9

Berlin – PY347KE6P9M6

Londyn – M437XH9TT3TW

Rzym – HHMRRTF6HMME

Paryż – JFATJRANR446

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button