Rayman Jungle Run wkrótce w AppStore i Google Play

Znany i lubiany przez wielu graczy na całym świecie Rayman wkrótce ponownie pojawi się w grze stworzonej na urządzenia mobilne. Studio Ubisoft zapowiedziało niedawno, że już 20 września będzie można pobrać z AppStore i Google Play aplikację zatytułowaną „Rayman: Jungle Run”.

Do tej pory na przenośnych urządzeniach z iOS-em (z Androidem Rayman jeszcze się nie spotkał) pograć można było jedynie w drugą odsłonę przygód Raymana. Port Gameloftu nie stał się jednak wielkim hitem AppStore’a. Przyczyn takiego stanu rzeczy można się doszukiwać wielu. Ubisoft przede wszystkim uważa, że gra nie bawiła użytkowników, ponieważ była jedynie przeniesioną z konsoli produkcją. Rozgrywka w niej niedostosowana była zatem do sprzętu z ekranem dotykowym, co psuło całą zabawę.

Jungle Run ma być zupełnie inną produkcją w porównaniu z Raymanem 2. Przede wszystkim posiadać ma ładnie prezentującą się oprawę graficzną, a także sterowanie przyjazne użytkownikom nowoczesnych smartfonów. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, w najnowszej mobilnej grze z Raymanem w roli głównej gracz nie będzie miał bezpośredniego wpływu na wszystkie ruchy wykonywane przez bohatera. Zadaniem użytkownika będzie naciskanie wirtualnych przycisków w odpowiednich momentach. Rayman natomiast będzie biegał automatycznie.

Patrząc na trailer gry, trudno oprzeć się wrażeniu, iż przygotowana ona została naprawdę bardzo solidnie. Widać, że plansze w niej są kolorowe, a biegający po nich bohater oraz jego przeciwnicy poruszają się żwawo. Przejście wszystkich poziomów w aplikacji nie będzie więc wcale bardzo prostym zadaniem.

Rayman: Jungle Run zadebiutować ma już w czwartek, 20 września. Niestety, nieznana jest obecnie cena produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie ona dostępna zarówno dla osób korzystających z urządzeń z Androidem, jak i posiadaczy sprzętu firmy Apple.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button