Jiffy – monitoruj swój czas

Pojawiały się już u nas aplikacje, które zarządzają naszym czasem. Osobiście za najlepszą uważam i najczęściej korzystam z Google Calendar. To właśnie ta jest najwygodniejsza i pozwala na posiadanie kilku kalendarzy jednocześnie. Możemy też dzielić się nimi ze znajomymi.

jiffy

Jiffy jest aplikacją, która ma bardzo podobny cel. Ma ona zarządzać naszym czasem, który w dzisiejszych czasach jest chyba cenniejszą od pieniędzy, które można zdobyć w prosty sposób – w przeciwieństwie do czasu.

Nasz czas organizowany będzie za pomocą projektów. Jest więc to raczej aplikacja skierowana dla ludzi, którzy pracują dla innych. Średnio sprawdza się to podczas normalnego użytkowania, choć próbowałem się jakoś dostosować. Niestety możemy ustalić tylko klienta naszego projektu oraz jego nazwę. Aplikacja działa w ten sposób, że gdy zaczynamy nad czymś działać, to uruchamiamy temu licznik. W ten sposób wiemy ile czasu poświęciliśmy danej rzeczy, np. projekcie strony internetowej.

W bardzo fajny sposób, za pomocą wykresu zaprezentowany będzie nam będzie czas i rozkład prac jaki nas dotyczy. Możemy spojrzeć w kalendarz, który jeszcze lepiej podzieli nam informacje nt. naszych prac.

Niestety darmowa wersja ogranicza nas do tylko trzech projektów oraz do czterech tygodni historii w tył. Czy aplikacja znajdzie zastosowanie w prawdziwym życiu? Osobiście mnie się nie spodobała, bo nie widzę jak mógłbym z niej korzystać. A wy co o tym sądzicie?

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button