Captain Oil – powalcz o ropę

Fabuła gry mówi, że we wczesnym roku 2013 pozamykana w szklanych klatkach została ropa. Płakały one nad swoim losem, bo oczywiście chciały zostać uwolnione. Jednego pięknego dnia nadleciał swoim statkiem wspaniały bohater, którym oczywiście jest Captain Oil.

Jak się już pewnie domyślacie – to my jesteśmy tym kapitanem i będziemy musieli powalczyć trochę o uwolnienie ropy. Na szczęście zadanie to nie okazuje się trudne. Unosimy się nad planszą, w której to znajdziemy klatki. Musimy strzelać w nie ze statku, aby je rozbić.

captainoil

Głównym elementem rozgrywki jest fizyka, dzięki której będziemy mogli w odpowiedni sposób uderzyć w klatki. Te niestety są poukrywane w różnych miejscach. Musimy odbijać więc pociski w odpowiedni sposób.

Sterowanie rozwiązano bardzo prosto. Przesuwamy statek nad planszą w lewo i prawo. Dotknięcie ekranu spowoduje wystrzelenie pocisku. Ten kierować możemy w różne miejsca, lecz tylko w taki sposób, że wciśniemy ekran w odpowiednim momencie. Okazuje się, że nie mamy kontroli nad poruszaniem się pocisku, bo ten automatycznie jest kierowany od lewej do prawej.

Grafika jest prosta, lecz porządnie wykonana. Nie jest to dzieło sztuki – gra, jakich wiele. To samo jeśli chodzi o dźwięk.

Do dyspozycji otrzymujemy 3 światy, 90 poziomów i 20 achievementów do zdobycia. Do boju!

Ocena 6/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button