Rysuj z Kubusiem – prosta gra dla dzieci

rysujzkubusiemNiektórzy z was posiadają na pewno dzieci, młodsze rodzeństwo czy też kuzynostwo. Wiele z nich nie ma czym się zająć, gdy się nimi opiekujemy, gdy nie są u siebie w domu. Czasem zająć trzeba dziecko także podczas podróży, czy oczekiwania. Świetnym sposobem jest Smartfon czy tablet.

Jeśli na pewno tak ufamy tej młodszej osobie, że nie zrzuci naszego drogiego sprzętu na ziemię, to mamy aplikację, która na pewno zadowoli wiele dzieciaków. Gra ma dwa tryby. Pierwszy z nich to rysowanie. Możemy bawić się kilkoma sposobami rysowania i korzystać także z wbudowanych np. gwiazdek, które umieszczać możemy w dowolnych miejscach na kartce. Prace możemy zapisywać i potem pozwolić pochwalić się mamie :)

Druga opcja to malowanie rysunków, które są już stworzone. Tutaj wybieramy sobie kolor z całej palety, którą znajdziemy na samym dole i malujemy. Co ciekawe aplikacja sama rozpoznaje co chcemy pomalować i daje nam możliwość mazania po całym ekranie, a zamalowywany jest tylko odpowiedni fragment. Niestety okazuje się, że paski które robimy pojawiają się dopiero po jakimś czasie i aplikacja jest mało responsywna.

Udało nam się dorwać małego osobnika, który mógłby powiedzieć kilka słów nt. gry. Dałem mu pograć na tablecie i powiedział tylko „doble”.

Ocena doble/10
Prosta aplikacja, z której obsługą poradzą sobie nawet dzieci.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button