My Perfect Man – wyhoduj sobie faceta

Kobiety – nie znalazłyście jeszcze swojej drugiej połówki? Mężczyźni – nie wiecie jak się zachowywać? Dzięki grze My Perfect Man jedni i drudzy będą mięli okazję na mała zabawę :) Kobiety będą mogły wyszkolić swojego mężczyznę na chodzący i ideał, a płeć przeciwna będzie miała okazję na przyjrzenie się często bardzo adekwatnemu do rzeczywistości życiu, dzięki czemu być może ze swojego żywota wyeliminują popełniane błędy! Swoją drogą – bierzcie tę aplikację z przymrużeniem oka :)

Może się wydawać, że gra przeznaczona jest w głównej mierze dla kobiet. I tu Was mam! Myślę, że najlepszą zabawę będą w niej mieli właśnie mężczyźni. Kupa śmiechu gwarantowana.

Na wstępie przychodzi nam stworzyć wizerunek idealnego mężczyzny a następnie poznać jego dość specyficzne zwyczaje. Przyzwyczajcie się do marudzenia, chodzenia nago, wymiotowania, sikania po ścianach, bałaganienia, ataków gniewu itp. Na tym polega zabawa, by tego wątpliwego szlachcica doprowadzić do stanu użytkowania.

W tym celu uczymy go pokory, oraz różnych przydatnych umiejętności. Pierwszym krokiem jest sprzątanie po sobie ku wielkiemu jego niezadowoleniu. Później przychodzi pora na majsterkowanie. Kiedy szanowny zobaczy, że za stworzone przez niego rzeczy można coś zyskać (sprzedając je), od razu poprawia mu się humor, przez co chętniej zabiera się do następnych zadań.

Gracz nie jest sam na planszy. Ma do dyspozycji sztab specjalistów, którzy pomagają w tresowaniu faceta. Po pewnym czasie nasz lump przeistacza się w prawdziwego przystojniaka posiadającego pełen zakres umiejętności.

Mimo tego, że tytuł studia Bulkypix jest trochę kontrowersyjny, świetnie bawiłam się podczas testów. Uwierzcie mi, że widok mężczyzny malującego swoim siusiakiem buźkę na ścianie w celu ,,ozdobienia mieszkania” jest powalający :) Nie inaczej jest z innymi wolnymi zachowaniami naszego podopiecznego.

Poza tresurą przychodzi nam dobudowywać kolejne pokoje w mieszkaniu, malować ściany i dbać i wszystko w naszej okolicy, nie wydając przy tym za dużo pieniędzy. Wynoszenie śmieci sąsiadom zawsze wiąże się z jakimś napiwkiem, więc i tam warto czasem zajrzeć. Ze swojej strony polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button