Przedpremierowe informacje o smartfonie Sony Ericssona

Sony Ericsson LT26i to model japońsko-szwedzkiej firmy zajmującej się produkcją telefonów od wielu lat, który wkrótce ma zostać oficjalnie przedstawiony światu. W internecie można znaleźć od pewnego czasu kilka podstawowych parametrów urządzenia, które ma być najbardziej wydajnym sprzętem wyprodukowanym do tej pory przez Ericssona.

Póki co dokładnie nie wiadomo, jaką nazwę otrzyma najnowszy smartfon Sony Ericssona. W sieci można przeczytać sprzeczne informacje. Niektórzy twierdzą, że model zostanie nazwany Arc HD są jednak i tacy, którzy pisząc o LT26i używają nazwy „Nozomi”. O tym kto miał ostatecznie racje najprawdopodobniej dowiemy się dopiero podczas zbliżających się wielkimi krokami targów CES.

Jak podaje ITProPortal, najmłodszy z telefonów Ericssona wyposażony będzie w dwurdzeniowy procesor 1.5GHz. Oprócz tego posiadać będzie między innymi 1GB RAM oraz spory aparat z matrycą wynoszącą aż 12MPx.

Dużym plusem Sony Ericssona LT26i może być też 4.3-calowy ekran HD (720×1280).

Niestety, jeszcze przed pojawieniem się najnowszego smartfona japońsko-szwedzkiej spółki fani dostrzegają już pierwsze jego wady i raczej nie ma się czemu dziwić.

Jednym z największych minusów Sony Ericssona LT26i ma być przede wszystkim brak wejścia na karty microSD. 8 GB pamięci wbudowanej wydaje się być niewystarczająca dla coraz większej ilości bardziej wymagających klientów z całego świata.

Na koniec warto dodać, iż najnowszy telefon Ericssona będzie wyposażony w system operacyjny Android. Najprawdopodobniej wersję Gingerbread, choć według informacji zamieszczonych w internecie szybko będzie można spodziewać się aktualizacji do Ice Cream Sandwich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button