Painting 4 Fun – aplikacja wspierająca kreatywność Twojej pociechy

W AppStore jest cała masa aplikacji, które nie tylko są niesamowitą rozrywką, lecz także potrafią rozwijać. Szczególnie widać to patrząc na dostępne programy dla najmłodszych użytkowników urządzeń firmy Apple. Dzisiaj chcieliśmy Wam zaprezentować właśnie jedną z takich aplikacji – Painting 4 Fun.

Painting 4 Fun – Coloring Book jest polską produkcją firmy Jojo Mobile Polska, dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że warto napisać o niej coś więcej.

Jest to swego rodzaju kolorowanka, która daje dzieciom możliwość pomalowania w dowolny sposób ponad osiemdziesięciu obrazków podzielonych na kilka kategorii.

Mimo że Painting 4 Fun wydaje się prostym narzędziem, posiada bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową, która umila dzieciom chwile spędzone przed urządzeniem.

Warto także dodać, że aplikacja polskiej produkcji pozwala dzieciom na tworzenie własnych prac, które dumni rodzice mogą później publikować na portalach społecznościowych m.in. na Facebooku.

Painting 4 Fun została wyróżniona w kilku krajach na całym świecie. Twórcy aplikacji mają na swoim koncie chociażby nominację do nagród w Singapurze i Korei.

Może więc warto zainteresować się tą aplikacją i dać swoim dzieciom kilka chwil radości spędzonych przy iPhonie bądź iPadzie?

Wirtualna kolorowanka „Painting 4 Fun” jest bezpłatna, a można ją pobrać z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button