Princess Makeup – okiem kobiety?

Czas na makijaż! Ta codzienna poranna czynność wykonywana przez każdą kobietę pragnącą wydobyć swe naturalne piękno już na Twoim telefonie!  Zamień zwykłą dziewczynę w królową piękności.

Princess Make up to gra dla młodych kobietek stworzona przez zespół 6677g.com, który specjalizuje się w produkcji gier o gotowaniu, malowaniu czy też ubieraniu księżniczek i innych pięknych istot. Aplikacja polega – jak sama nazwa wskazuje, na pomalowaniu jednej z trzech kandydatek. Do wyboru mamy szereg opcji takich jak malowanie oczu, brwi, włosów a także usuwanie zmian trądzikowych i zakraplanie oczu. Postać możemy pomalować we wszystkie barwy tęczy, tworząc chodzącą piękność czy też cyrkowego klowna. Ale (!) nie wszystko jest takie cukierkowe jak się wydaje. Producenci ograniczyli dostęp do wszystkich opcji, które możemy odblokować poprzez zainstalowanie innej aplikacji a więc zamiast 4 fryzur mamy tylko 2 i analogicznie wszystkiego mamy prawie po połowie. Każdą część makijażu nakładamy ruchem palca co jest dosyć wygodnym i skutecznym rozwiązaniem. Kiedy skończymy nasze „dzieło” możemy je udekorować naszą sygnaturą za pomocą wybranego pisaka z szerokiej oferty piszących przedmiotów a także przyozdobić wybrankę motywem kwiatka, sera czy trawki ( dostępna tylko połowa udoskonaleń !). Na zakończenie możemy księżniczkę wydrukować, wysłać mailem bądź zwyczajnie zapisać.

Gra posiada ładną grafikę, jest przejrzysta i wyrazista. Muzyczka w tle jest odpowiednia dla fanów country i wprawia każdego gracza w niekontrolowany ruch ciała, jednak po czasie staje się irytująca. Wydawcy to zrozumieli i umożliwili wyłączenie ścieżki dźwiękowej, co jest wyraźnym plusem tej gry.

Aplikacja jest przeznaczona dla młodych graczy, szczególnie dla dziewczynek, które idealnie spełnią się w roli makijażystki i stylistki. Ocena ogólna  7/10.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button