Happy Poo Revenge

Lato zbliża się wielkimi krokami, dni stają się dłuższe a słoneczko pięknie świeci na niebie. Co za tym idzie? Czas wlać w duszę nieco optymizmu! Baw się, skacz i stań się… radosną kupką!

„Happy Poo Revenge” to jedna z aplikacji wyprodukowanej przez grupę Retro Dreamer, którzy wydają na świat liczne gry z przeradosnymi kupkami, lodami itp. Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę małej, brązowej i uśmiechniętej kupy, która poprzez skakanie ma na celu zabić wszystkie pojawiające się muchy. Muszki pojawiają się na różnej wysokości a my musimy umiejętnie wykorzystać dane nam platformy by unicestwić natarczywe owady. W polepszeniu jakości skoku i jego wysokości pomagają nam pojawiające się co chwila gwiazdkowe platformy i jabłuszka. Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru. Oczywiście, naszą kupę możemy nieco ulepszyć. Aby tego dokonać musimy zebrać odpowiednią ilość punktów. Dostajemy je za każdą zabitą muszkę a także poprzez zebranie ich z wysokiego nieba – ogromne skoki są tutaj niezbędne. Co możemy zrobić z naszym Poo? Oczywiście zmienić kolor na nieco bardziej przyjemny ( żółty, różowy czy też ognisty), nałożyć kapelusz lub inne nakrycie głowy takie jak kas górniczy, czapkę pirata lub przesłodką kokardę. Nasza kupka posiada podstawkę w kolcami, którą również możemy wymienić za odpowiednią ilość punktów na pięść czy czerwonego trampka. I co najważniejsze! Możemy zastąpić tęczową poświatę pojawiającą się z każdym większym skokiem brązowego stworka na inny zestaw kolorów. Dodatkowe  100 punkcików dostaniemy za polubienie Poo na Facebooku.

Gra ma bardzo przyjemną, wyrazistą grafikę.  Dźwięki wydawane prze kupkę są nieco zabawne i z pewnością sprawią że staniemy się bardziej Happy – oczywiście po czasie polecam wyciszyć aplikację :)

Gra jest dobra na wypełnienie nudnego czasu, jednak jej monotonność sprawi, że aplikacja także po czasie stanie się po prostu nudna. Ogólna ocena : 5/10.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button