Stylowe kolaże ze zdjęć na smartfonie i tablecie!

W odcinku poznacie również aplikację Unlock Your Brain, która na pewno pobudzi Wasz mózg, a także program eJanosik, wspomagający górską turystykę.

W najnowszej „Operacji: Aplikacji” czekają na Was kolejne programy. Wśród nich znalazła się aplikacja Unlock Your Brain, która zmusi nas do ruszenia głową podczas tak prostej czynności jak odblokowywanie ekranu. Następnie program eJanosik stworzony po to abyśmy nie zgubili się w Zakopanem, Tatrach i na Podhalu.

Sequence 01_1
W tej aplikacji znajdziemy jednak znacznie więcej niż tylko informacje o regionie. Co ciekawe, wyposażono ją np. w system mobilnych zniżek i rabatów, które w wygodny sposób możemy wykorzystać na terenie tego jednego z najpiękniejszych górskich rejonów naszego kraju.

Następnie stały punkt programu, czyli pojedynek. Tym razem spotkały się w nim dwa programy do tworzenia zdjęciowych kolaży na iOS. Moldiv i Pic Stitch to niezwykle solidne apki, stworzone tylko po to abyśmy w prosty i wygodny sposób mogli dzielić się z bliskimi dziesiątkami zdjęć.

Kolejny odcinek Operacji Aplikacji już za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button