Prawa Murphy’ego – coś na poprawę humoru

Jeżeli dopadł Cię zły humor, wstałeś lewą nogą, wszyscy wokół Ciebie wydają się istnieć tylko po to, by uprzykrzyć Ci życie – aplikacja o nazwie Prawa Murphy’ego to coś, czego potrzebujesz. I to jak najszybciej.

Opisywana aplikacja to zbiór śmiesznych zasad, które potrafią poprawić humor. Prawa Murphy’ego śmieszne są przede wszystkim dlatego, że wszystkie umieszczone w nim sytuacje spotykają każdego z nas. Przykład? Jedno z praw wyświetlanych w programie mówi nam, że „Im lepiej swoją pracę wykonujesz, tym więcej jej dostaniesz”.

Jak to zwykle bywa w tego typu aplikacjach, nie mamy tutaj do wyboru wielu funkcji. Możemy losować prawa poprzez potrząśnięcie telefonem, dostajemy szansę dodania własnego prawa, zgłoszenia jakiegoś błędu w programie czy dodania konkretnego żartu do grona ulubionych. Oczywiście, w programie nie zabrakło też dwóch opcji typowo reklamowych. Jedna pozwala nam dodać Prawa Murphy’ego do swoich znajomych na Facebooku, druga – umożliwia ocenienie aplikacji w Google Play.

Dostępnych cytatów jest całkiem sporo. Oczywiście, jeśli weźmiemy się za czytanie w ciągu jednego dnia, na pewno baza w końcu się uszczupli. Mimo to, uważam, że warto Prawa Murphy’ego zainstalować na swoim telefonie. W końcu każdy sposób na poprawę humoru w gorszy dzień jest na wagę złota, prawda? ;)

Prawa Murphy’ego do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button