AppSale – promocje w AppStore #17

Wakacje za nami, tak więc wszyscy uczniowie zaczynają wydawać swoje ciężko zarobione przez ostatnie dwa miesiące pieniądze. Między innymi z myślą o nich, aby nie wydali tej kasy zbyt szybko, przygotowaliśmy kolejny odcinek cyklu o wyprzedażach w AppStore nazwany AppSale. Mamy nadzieję, że znów nasz wpis sprawi, że będziecie mieli całe mnóstwo fajnych gier i aplikacji na swoim iPhonie, a Wasz budżet domowy zbytnio na tym nie ucierpi.

mech1. Unmechanical – czyli gra zręcznościówka, która stworzona została z wielką precyzją, jeżeli chodzi o szczegóły i szatę graficzną. W Unmechanical wcielamy się w postać zabawnego robota ze śmigłem na ,,głowie”. Sterowanie bohaterem odbywa się za pomocą przytrzymywania, oraz puszczania palca na ekranie. Aby podnieść jakiś przedmiot z podłoża, wystarczy kliknąć na robota, a na przykład kamień, zostanie ,,przyssany” do zadka naszego przyjaciela. Uwalniane przedmiotu odbywa się analogicznie do podnoszenia.

Naszym zadaniem w grze jest przemieszczanie się po planszy i odkrywanie nowych przestrzeni. Aby dostać się w niektóre miejsca, należy wykazać się sprytem i dobrą spostrzegawczością, ponieważ część przejść jest zakamuflowana pod wszelakimi głazami, lub włazami do podziemi.

Aplikacja urzeka od samego początku – przede wszystkim świetną grafiką, oraz nienagannymi efektami dźwiękowymi. Polecamy, szczególnie, że apka została przeceniona z $2,99.

Pobierz Unmechanical za darmo w AppStore.

 

42. Toddler Tap! – aplikacja do nauki języka angielskiego dla dzieci. Jeżeli Wasze pociechy są na etapie, w którym poznają wszelakie przedmioty, literki, cyferki i dźwięki, program Toddler Tap! sprawdzi się doskonale. Sterowanie apką jest dziecinnie proste – i chyba takie powinno być, skoro jest skierowane dla dzieci? :)

Do wyboru mamy kilka różnych mini-gier. Każda z nich różni się kategorią przedmiotów, jakie zostają przedstawione. Kiedy wybierzemy na przykład alfabet – na ekranie ukazują nam się wszystkie angielskie literki. Po naciśnięciu na którąkolwiek, lektorka czyta daną literkę ze świetnym angielskim akcentem.

Poza alfabetem, do wyboru mamy owoce, warzywa, kolory, kształty oraz numery. Wszystko, co widzimy na ekranie swojego urządzenia jest kolorowe i magiczne. Oby więcej tego typu gier!

Pobierz Toddler Tap! za darmo w AppStore. Do tej pory za program trzeba było zapłacić $0,99.

 

53. Countdown – aplikacja do zapisywania tych ważnych i mniej ważniejszych wydarzeń, o których powinniśmy pamiętać. Co powiecie na program, który został stworzony jedynie w celu rejestrowania najważniejszych przyszłych zdarzeń? Zdarza się Wam zapominać o urodzinach znajomych? Teraz nie będziecie mieć z tym problemu.

W celu ustawienia wydarzenia, wystarczy uruchomić program, a następnie nacisnąć przycisk ,,new event”. Aplikacja prosi nas o podanie nazwy eventu, daty, czasu, w jakim ma się dana rzecz wydarzyć, koloru, w którym widnieć będzie na tablicy, oraz dźwięku alarmu.

Do wyboru jest wiele zabawnych dźwięków. Countdown charakteryzuje przejrzystość oraz brak natarczywych reklam, i ,,dupereli”, które niepotrzebnie zaśmiecają nasz szanowny, jabłuszkowy ekran. Zdecydowany must have.

Pobierz Countdown za darmo w AppStore. Przecena z $0,99.

 

34. Magnetic Billiards: Blueprint – magnetyczny bilard. Macie ochotę na grę, która będzie inna od pozostałych? Może skusicie się na aplikację, w której sami twórcy, pokazując swoje twarze na ekranie, informują Was w jaki sposób pokonywać kolejne poziomy? Specyficzny tryb gry umożliwia układanie z bil odpowiedniego kształtu, lub ciągu znaków, które w efekcie prowadzą do uzyskania wysokiej premii punktowej.

Warunek jest jeden: wszystkie kształty muszą być w jednym kolorze. Zdobywanie punktów jest ważne, ponieważ dopiero dzięki wysokiemu wynikowi, mamy możliwość odblokowania kolejnego poziomu za pomocą specjalnego klucza.

Sporym utrudnieniem jest fakt, iż w przeciwieństwie do tradycyjnego bilarda, w trakcie rozgrywki możemy popełnić tylko dwa błędy. Każdy ruch w Magnetic Billiards: Blueprint trzeba więc kilka razy przemyśleć. Wierzymy, że Wam się uda ;)

Pobierz Magnetic Billiards: Blueprint za darmo w AppStore. Wcześniej za grę trzeba było zapłacić $0,99.

 

15. Lens•Lab – zaawansowane narzędzie dla każdej osoby, dla której fotografia jest czymś więcej, niż jedynie sposobem na ,,sweet focie” na facebooka. Ta z pozoru prosta aplikacja pozwala nam dowiedzieć się, jaki efekt uzyskamy robiąc zdjęcie aparatem o konkretnych parametrach. W opcjach programy możemy ustawić wielkość matrycy naszego urządzenia, ogniskową oraz przysłonę.

Aplikacja jest prosta w obsłudze. Każdy, kto poważnie interesuje się fotografią, nie powinien mieć z nią jakichkolwiek problemów. Na wielu forach internetowych program jest polecany zarówno amatorom, jak i profesjonalnym fotografom.

Jedyny problem może stanowić język angielski, który jest nieodłącznym elementem aplikacji. Wystarczy jednak sprawdzić kilka słów z terminologii fotograficznej, aby ustawić narzędzie w idealny dla nas sposób.

Pobierz Lens•Lab za darmo w AppStore. Przecena z $4,99 na $0,00.

 

26. Listn – All your music in one place – program muzyczny, dzięki któremu każdy użytkownik iPhona może stworzyć jedyny w swoim rodzaju profil fana muzyki. Aplikacja pozwala nam na zapisywanie historii słuchanych przez nas utworów, list odtwarzania, oraz zachowywania ulubionych piosenek.

Dzięki apce możemy spotkać i porozmawiać z osobami, które słuchają podobnej muzyki, co my. Mamy szansę dowiedzieć się również co w danym momencie jest najchętniej słuchane przez internautów, czy użytkowników konkretnych portali jak na przykład Spotify, SoundCloud, czy Connect Rdio.

Nie można zapomnieć o tym, że dzięki programowi Listn – All your music in one place istnieje możliwość nielimitowanego słuchania muzyki, jaka udostępniona jest w sieci.

Pobierz Listn – All your music in one place za darmo w AppStore. Nie czekaj, aż cena wróci do normy ($4,99).

 

W dzisiejszym odcinku AppSale to już wszystko. Widzimy się za kilka dni – bądźcie z nami i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie dodawanych przez nas recenzji. Trzymajcie się ciepło w ten wrześniowy super-weekend :)

 

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button