Grid Diary – sposób na niesystematycznych pamiętnikarzy

Prowadziliście kiedyś pamiętnik, jednak któregoś dnia zdarzyło Wam się go nie uzupełnić, po czym zupełnie straciliście ochotę na bieżące aktualizacje? Jeśli tak, mamy dla Was ciekawe rozwiązanie. Grid Diary to aplikacja, która powstała właśnie dla takich pamiętnikarzy, jak Wy! ;)

Tak jak wspomniałem we wstępie, opisywana aplikacja pozwala nam prowadzić dziennik. Ale prowadzić go w taki sposób, by każdego dnia pojawił się w nim jakiś wpis. Jak działa owy „wynalazek”? W bardzo prosty sposób.

Grid Diary każdego dnia o wybranej przez jego użytkownika godzinie zadaje kilka pytań odnośnie danego dnia. Odpowiadając na te pytania, automatycznie uzupełniamy nasz dziennik. Dzięki temu nie ma sposobu na to, zapomnieć napisać w pamiętniku o czymś ważnym, co miało miejsce w ciągu tygodnia.

Obsługa aplikacji nie powinna nikomu z Was sprawiać najmniejszych problemów. Wszystko wygląda schludnie i przejrzyście. Przeglądanie stworzonych przez siebie wpisów i poruszanie się po programie to przysłowiowa bułka z masłem, mimo że wszystko dostępne jest w angielskiej wersji językowej.

Minusem Grid Diary jest bez wątpienia fakt, iż działa on jedynie na mniejszych urządzeniach Apple. Jeżeli zatem nie macie iPhone’a, a jedynie iPada – przykro mi, póki co będziecie musieli o tej aplikacji zapomnieć.  A szkoda, bo przecież pisanie pamiętnika jest na tablecie dużo wygodniejsze.

Grid Diary za $2.99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button