City Maps 2Go – aplikacja dla nowoczesnego turysty

Aplikacji stworzonych dla turystów jest w sieci całkiem sporo. Gdy jednak wybieramy się na jakąś wycieczkę, najczęściej z owych programów nie decydujemy się korzystać, gdyż działają one wyłącznie w trybie online. Na szczęście, znaleźć można jeszcze narzędzia turystyczne, które do działania nie wymagają połączenia z internetem. Jednym z takich mobilnych produktów jest City Maps 2Go.

City Maps 2Go jest zbiorem nowoczesnych map. Dostępne są w nim plany wielu miast z całego świata. Autorzy programu udostępnili użytkownikom nawet kilka polskich miejscowości takich jak, na przykład, Kraków, Warszawa, Wrocław, Toruń, Poznań, Oświęcim, Łódź czy Opole.

Wszystkie mapy, z których korzystać można w programie pobierane są na nasz telefon tylko raz. Później możemy korzystać z nich do woli i – co najważniejsze – bez potrzeby łączenia się z internetem, co wbrew pozorom jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla osób podróżujących po całym świecie, lecz również przebywających w naszym kraju.

Plany miast zamieszczone w City Maps 2Go są naprawdę dokładne. Każdy z nich nie tylko wyświetla popularne ulice czy place, lecz także pokazuje miejsca rzadziej uczęszczane przez turystów, dzięki którym możemy w szybszy sposób dostać się do wybranego przez nas punktu albo zobaczyć coś niezwykle oryginalnego.

Poza samym rozkładem ulic wybranego miasta, mapy stworzone przez studio Ulmon GmbH oferują informacje na temat dobrych restauracji, punktów dla turystów i – oczywiście – mniej lub bardziej znanych zabytków.

Jedyne, czego brakuje podczas korzystania z map, to funkcji nawigowania do konkretnego miejsca. Nie jest to jednak jakaś poważna wada programu, biorąc pod uwagę, iż zamieszczone w nim plany miast są czytelne.

City Maps 2Go można pobrać z AppStore. Aplikacja kosztuje niespełna 2 dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button