Giercownia Leona – pograj z Leonem

Leon, znany i lubiany bohater soków Hortex zagościł w dzisiejszej aplikacji. Produkcja, którą dziś przedstawiamy do swojego prawidłowego działania wymaga zeskanowania markera, załączonego na obrazku. Bez niego ani rusz. Każdy marker jest inny i daje nam szansę na zagranie w jedną z siedmiu mini-gier wbudowanych w Giercownię Leona.

W każdej z gier wcielamy się w postać Leona. Za pomocą strzałek prowadzimy naszego bohatera po planszy, a dotykając ekranu, powodujemy skoki, które zwierzak tak bardzo lubi. Do wyboru mamy różne rodzaje aktywności: jeżdżenie terenowym quadem, pływanie szybkim skuterem, unikanie kokosów rzucanych przez roześmiane małpy. Podczas gry zbieramy życiodajne owoce i omijamy przeszkadzajki, które moją zakończyć żywot Leona: rekiny, muchomory i błotniaki.

Giercownia Leona to gra skierowana do dzieci. Dzięki skanowaniu markera, który uprzednio został wycięty z opakowania, dookoła niego powstaje magiczny dorysowany świat w jakości 3D. Cała oprawa graficzna gry jest na wysokim poziomie. Dzięki zabawie z Leonem, Wasze dziecko nauczy się wielu umiejętności.

Sterowania nie da się zapomnieć. Leon na samym początku recytuje zabawny wierszyk, w którym wszystko tłumaczy. Brzmi on tak:

,,Wciskając strzałki poruszasz się na boki,
Gdy dotkniesz ekranik – wykonujesz skoki,
Punkty są za owoce,
Możesz łapać różne moce,
a gdy wpadasz na przeszkody,
zbliżasz koniec swej przygody!
Gotowy? Bez ściemy? Startujemy!”

Pobierz Giecownię Leona za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button