Glean – 160 leveli, w których musisz wykazać się myśleniem

Glean to gra logiczna dostępna na urządzenia z Windows Phone. Tytuł zawiera aż 8 światów, co w sumie daje 160 poziomów. W wersji trial do pokonania jest 40 plansz, jednak ich przejście nie wymaga większego wysiłku. Na szczęście to dopiero początek…

asa

Produkcja co prawda na zdjęciach nie wygląda za ciekawie, ale gwarantuję, że w realu jest lepiej. W każdym z ośmiu światów jest 20 leveli. Za każdy z nich można zyskać od jednej do kilku odznak. Otrzymujemy je wtedy, gdy uda nam się zgarnąć wszystkie obiekty z ekranu.

Staramy się w taki sposób prowadzić palcem po regularnej, bądź nieregularnej planszy, by zebrać nie tylko główne fanty typu: chmury, gwiazdy, czy serduszka, lecz także pozostałe ,,mini” przedmioty. Za swoje osiągnięcia nie dostajemy żadnych nagród, ani nie odblokowujemy achievementów, jednak nie przeszkadza to w fajnej zabawie.

da

Sterowanie w aplikacji jest bardzo wygodne. Błąd polegający na przecięciu linii, bądź zaprzestaniu gry, powoduje rozpoczęcie etapu od początku. Nie jest to szczególnie uciążliwe. 40 plansz udało mi się pokonać w niespełna 15 minut, podobnie jak kolejne kilka epizodów.

Oprawa graficzna wygląda dużo lepiej niż na screenach, przez co zarówno dzieci jak i dorośli z pewnością chętnie się podejmą wyzwania aż 160 leveli.

Czy warto wydać ponad 3 złote na Glean? Moim zdaniem tak, o ile przepadacie za logicznymi grami mobilnymi. Czasem lepiej zapłacić i dobrze się bawić, niż zainstalować darmowego gniota i męczyć się nad nim przez kilka dni :)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button