Flick Tennis – kort tenisowy na Twoim smartfonie

Flick Tennis to gra sportowa, w której wcielamy się w rolę tenisisty. Jeżeli korty są Wam bliskie, bądź też chcielibyście spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, koniecznie wypróbujcie opisywaną produkcję.

Żeby móc odblokować jakiekolwiek misje w Flick Tennis, należy rozegrać najpierw mecz z pomocą tutoriala. W mojej opinii autorzy wpadli na świetny pomysł. Jeżeli bowiem nie uda nam się zrozumieć podstawowych zasad, nie poradzimy sobie w dalszych częściach gry. Jeśli jednak załapiemy bakcyla, w ciągu kilku minut przejdziemy przez nauki i szybko staniemy na własne – co prawda wirtualne – nogi.

Do wyboru mamy mecz pojedynczy, bądź rozgrywkę w deblu. Ustawiamy poziom trudności (tutaj do wyboru są trzy opcje). Żeby móc wybrać średni, bądź zaawansowany, musimy najpierw wykazać się umiejętnościami na korcie. Kolejna sprawa to ilość gemów i setów. Fani szybkich meczów będą mogli poszaleć w 3 gemach, a fani długoterminowej rozgrywki – w 5 setach po 5 gemów.

Jeżeli chodzi o sposób sterowania, to zdecydowanie jest on dopasowany do nowoczesnych urządzeń. Opiera się w dużej mierze na gestach wykonywanych jednym, bądź dwoma palcami jednocześnie. To wygodne i przyjemne.

Kwestie audiowizualne pozostawiają trochę do życzenia, ale nie mogę powiedzieć, żeby cokolwiek mi przeszkadzało. Mecze są dynamiczne i nie powodują znudzenia. Polecam ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button