Wheelie 2 – jak daleko zajedziesz na jednym kole, motocyklisto?

Wheelie 2, a raczej Wheelie Legend to gra zręcznościowa, w której celem gracza jest przejechanie maksymalnie długiej trasy, jadąc na motocyklu na jednym kole. Nie wiem jak profesjonalnie nazywa się taki trick, ale nie jest łatwy do wykonania zarówno w aplikacji, jak również (jak podejrzewam) w realu.

W Wheelie 2 możemy wcielić się w rolę jednego z wielu bohaterów. Klasycznie – jeden jest odblokowany od samego początku, za resztę trzeba zapłacić w wirtualnej walicie, jaką są złote monety zyskiwane za przejeżdżanie kolejnych etapów trasy.

Cóż – powiem szczerze, że gra nie jest mistrzem w zajmowaniu wolnego czasu. Można w niej posiedzieć kwadrans, ale niesety nie dłużej. Na początku za bardzo nie wiemy co mamy robić. Do dyspozycji mamy dwa przyciski, przy czym nikt nam nie tłumaczy do czego one służą. Metodą prób i błędów (w moim przypadku bardziej błędów), człowiek dochodzi do wniosku, że jest dobrze wtedy, gdy jedno z kół znajduje się w powietrzu a motocykl dalej jedzie.

Im dalej uda nam się zajechać, tym więcej pieniędzy dostajemy. Nie są to grube stawki. Odblokowanie dowolnego bohatera to cena 100 monet a mój zarobek po kwadransie nie przekraczał 50 pieniążków.

Graficznie jest tak, jak widać na screenach – prosto i bez rewelacji. Jeżeli chcecie oddać się przyjemności jazdy na jednym kole, albo odpalcie sobie jakiś podnoszący adrenalinę filmik, wsiądźcie sami na motocykl, a dopiero w ostatniej kolejności pobierzcie Wheelie 2 :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button