AppSale – promocje w AppStore #149

Witajcie w ten jesienny wieczór. W dniu dzisiejszym przygotowałam dla Was trzy gry, dzięki którym długie wieczory wcale nie będą musiały być nudne i poświęcone na ślęczeniu w często głupawych ,,internetach” :)

Mam nadzieję, że apki przypadną Wam do gustu i że podzielicie się swoimi osiągnięciami, bądź opiniami pod tym wpisem. Bawcie się dobrze i spieszcie się z pobieraniem, bo cena w każdej chwili może wrócić do normy, a byłoby szkoda stracić coś, co można mieć na friko :)

Propozycje na dziś to: Air Tycoon 2 (przecena z $0,99 na zero), Rayman Fiesta Run (przecena z $2,99 na zero), Fragger 2 (przecena z $1,99 na zero).

Air Tycoon 2

Jak sądzicie – co możemy robić w grze o nazwie Air Tycoon 2? Oczywiście stworzyć niepowtarzalną, wielką i zaawansowaną linię lotniczą sygnowaną naszym nazwiskiem :)

W produkcji dowiadujemy się w jaki sposób właściciele linii lotniczej uczestniczą w swoich przedsięwzięciach. Co więcej – my będziemy zmuszeni wcielić się w ich odpowiedzialne role i podejmować dyplomatyczne decyzje, przeznaczając odpowiednie ilości funduszy na poszczególne gałęzie lotnictwa.

Jeżeli tego rodzaju gry są Wam bliskie, pobierajcie :) Świetna zabawa da każdego fana podniebnych przygód i logicznych mobilnych apek ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run to fantastyczna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę… specyficznego bohatera o nieznanej mi nazwie gatunkowej :) Owa postać biega po swoim kolorowym świecie, pokonując setki poziomów i kolekcjonuje magiczne świetliki będące walutą w grze.

Produkcja jest tak genialna, że nie będę Was dłużej namawiać na jej pobieranie. Jeżeli chcecie mieć coś genialnego na smartfonie, pobierajcie. Jeżeli nie zależy Wam na wypasionej apce z wielkim zastrzykiem leveli, scrollujcie dalej :)

Grę warto pobrać jak najszybciej. Jeżeli poczekacie jeszcze kilka godzin, może być za późno. Cena wkrótce wróci do normy, a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Fragger 2

Fragger 2 to ciekawa zręcznościówka, w której celem gracza jest takie rzucanie ładunku wybuchowego, by wszyscy ,,żywi” ludzie (bądź nie do końca ludzie) padli na miejscu.

Misja jest prosta – im szybciej zlikwidujemy rywali (czyli celniej uderzymy), tym lepszy wynik osiągniemy, a tym samym będziemy wyżej w rankingu. W produkcji do pokonania mamy 3 światy. Najpierw musimy jednak przejść przez pierwszy epizod, by móc dobrać się do kolejnych.

Leveli do pokonania jest cała masa, tutorial jest przejrzysty a grafika całkiem sympatyczna. Idealna propozycja na kibelek, w kolejce do lekarza, czy gdziekolwiek indziej :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button