Motocross Matchup Pro – motocyklowe wyścigi sieciowe

Wirtualna rywalizacja z żywymi przeciwnikami sprawia więcej frajdy, niż gra z komputerem w  trybie offline. Jeżeli jeszcze się co do tego nie przekonaliście, być może Wasze zdanie na ten temat zmieni wyścigowa produkcja Motocross Matchup Pro, która dostępna jest na urządzenia z iOS-em i Androidem.

Motocross Matchup Pro jest grą wyścigową, której wszyscy użytkownicy chcą osiągnąć jeden cel – wygrać wyścig i zostać mistrzem. Dostępne są w niej dwa tryby gry – pierwszy umożliwia szlifowanie umiejętności jazdy, natomiast drugi pozwala stoczyć pojedynki z innymi graczami. To bowiem właśnie przede wszystkim na trybie online opiera się właściwa rozgrywka w mobilnym produkcie studia 2XL Games. Jeżeli więc raczej rzadko dysponujecie dostępem do sieci, używanie gry z tego wpisu nie sprawi Wam wiele frajdy.

System gry Motocross Matchup Pro oparty jest o zdobywanie punktów doświadczenia. Pojawiają się one na naszych kontach po każdym wyścigu, a dzięki nim – jak to w tego typu grach – dostajemy szansę na zmodyfikowanie naszego dwukołowca i polepszenie ogólnych statystyk indywidualnych umiejętności.

Wyścig sieciowy organizowany jest w sposób losowy. Oznacza to, że kiedy decydujemy się na rywalizację, aplikacja automatycznie losuje dla nas przeciwnika. Oczywiście, nie musimy akceptować każdych propozycji. Zdarza się bowiem, że niektórzy z potencjalnych rywali są za silni dla nas, co możemy ocenić po ogólnie dostępnych danych, to jest levelu gracza czy wspomnianych wyżej statystykach.

W opisywanej motocrossowej produkcji sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą akcelerometru bądź wirtualnych przycisków. Przygotowano też coś dla bardziej wymagających graczy  – opcję pozwalającą na wykorzystanie kontrolera AppDrive.

Jeśli chodzi oprawę graficzną, to w tej kwestii na pewno nie można narzekać na Motocross Matchup Pro. Aplikacja ta prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, co zresztą zobaczyć możecie na zamieszczonych tutaj screenach oraz filmiku.

Wszystkich graczy, chcących spróbować swoich sił w motocrossowej rywalizacji z ludźmi z całego świata, zapraszamy do Google Play i AppStore, skąd można pobrać Motocross Matchup Pro za nieco ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button