PowerLines – przywróć światło nad miastem

Macie ochotę na łamigłówkę, w której do przejścia będziecie mieli setki etapów, a zabawa nie będzie monotonna? Przedstawiam Wam PowerLines, czyli tłumacząc na język polski: linie energetyczne. Sprawdźcie się w roli pana z oddziału energetyki i w bezpieczny sposób bawcie się kabelkami podłączonymi do prądu. Porażające emocje! :)

Na planszy widzimy domy, oraz linie energetyczne z centralą. Należy przeciągnąć dom do słupa, aby włączyć światło. Jeżeli po drodze widzimy jakieś bariery, należy usunąć je za pomocą buldożera. Zielone linie oznaczają podłączenie budynku do prądu, siwe – jego brak. W każdym etapie mamy określony czas, w jakim musimy wykonać zadanie. Jeżeli nie podołamy – zaczynamy od początku. Po pierwszym etapie możecie stwierdzić, że gierka jest banalna – wystarczy przejść do drugiego levelu, by się przekonać, jak bardzo byliście w błędzie.

Każdy kolejny etap to zmagania z coraz większą ilością domów i przeszkód. Jedne i drugie mnożą się jak grzyby po deszczu, a my nie mamy czasu do stracenia. Do dyspozycji graczy oddano kilka odmian PowerLines – początkowo tylko pierwszy rejon jest odblokowany (składa się z 300 leveli). Jeżeli będziemy mieć ochotę na odkłódkowanie zaśnieżonej krainy, należy najpierw zebrać minimum 200 gwiazdek. Szczerze polecamy PowerLines – gra jest trudna i wymaga dużego skupienia. Ja osobiście nie lubię grać na czas, dlatego pozostawiam aplikację do momentu, aż moje nerwy wrócą do normy :)

Pobierz PowerLines za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button