Men In Black 3 – czerń zapanowała nad światem

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać Facetów w Czerni. Twórcy aplikacji o nazwie Men In Black 3 stworzyli grę, w której wcielamy się w postać agentów specjalnych. Macie ochotę na obronę naszego świata, zabawę niebezpiecznymi przedmiotami, wykonywanie misji i ulepszanie swoich umiejętności? Pobierajcie darmową wersję Men In Black 3 i grajcie do woli.

Produkcja GameLoftu to ciekawe połączenie laboratoriów i misji specjalnych. Zadaniem gracza jest stworzenie własnej agencji i zarządzanie nią w najlepszy możliwy sposób. Pod sobą masz całą załogę ludzi, którym musisz przypisać odpowiednie misje i poprowadzić ich do celu. Do dyspozycji użytkownika oddano wielki arsenał broni, który można ulepszać. Dodatkowo mamy szansę na przeniesienie się w czasie do walk w takich miejscach  Nowegy Jork, w tym Brooklyn, Times Square i Central Park.

Dzięki możliwości gry ze znajomymi, możecie wspólnie pokonywać niebezpiecznych cudzoziemców. Połączenie się z przyjaciółmi za pomocą Facebooka może być przydatne, gdyż odwiedzając ich ,,bazę” będziemy mieć szansę na dostanie różnych bonusów, a co więcej – gwarancję pomocy w sytuacjach awaryjnych. Gra jest rozbudowana, lecz nie należy się tym zbytnio martwić – podczas gry pomagają nam agencji, którzy pracują w biurze. Wiedzą wiele o tym, jak należy się zachowywać, aby nie zaprzepaścić szans agencji.

Pobierz Men In Black 3 za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button