The Croods – filmowa gra wytwórni DreamWorks

The Croods to zabawna pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym gierka z jaskiniowcami w roli głównej. Zadanie gracza polega głównie na poruszaniu się jaskiniowcem, zbieraniu pożywienia i zastawianiu pułapek na biedne zwierzęta. Jeżeli macie ochotę się pośmiać i jednocześnie dobrze pobawić, polecamy produkcję opisywaną w tym wpisie.

Główny bohater wygląda jak typowy jaskiniowiec i posługuje się językiem, którego nikt z nas nie rozumie. Jest wielki i garbaty. Ma jednak zmysł do polowania i zastawiania pułapek. Z takimi właśnie zadaniami przyjdzie nam się zmierzyć w The Croods. Zwierzęta, które udaje nam się upolować nie zawsze służą jako danie główne. Zdarza się, że pracują dla nas podczas prowadzenia gospodarstwa.

W grze musimy budować miejsca, które zapewnią nam dostęp do jedzenia. Tak też plantacja poziomek jest rewelacyjnym rozwiązaniem na początek. Kiedy roślinki dadzą owoce, należy je zebrać. Do dyspozycji graczy oddano 11 postaci, które należy złapać. Dodatkowo mamy szansę na odkrywanie dalszych elementów planszy, dzięki ekspansji naszego ,,miasteczka”. Warto zabawić się również w dekorowanie prehistorycznego świata w maski i inne przedmioty pochodzące z tamtych czasów.

Zabawa w The Croods jest ciekawa i przyprawia wielokrotnie o uśmiech na twarzy. Jeżeli więc macie ochotę na ciekawą grę strategiczną, serdecznie polecamy rodzinkę Croods’ów.

Pobierz The Croods z Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button