Aviate – beta test

unnamedDnia wczorajszego udało nam się uzyskać bezpośrednio od producenta aplikacji możliwość przetestowania wersji beta programu Aviate. Niestety aktualnie do aplikacji da się dostać tylko za pomocą zaproszenia wysyłanego na maila.

Przejdźmy jednak do samej aplikacji, czym ona właściwie jest. Aviate to swego rodzaju launcher, który dostosowuje się do tego, gdzie aktualnie jesteśmy i która aktualnie jest godzina. O każdej porze dnia prezentuje nam inne informacje i w różnych miejscach wyświetla inne przydatne informacje.

Wygląda to następująco. Zależnie od pory dnia wyświetlane są nam różne dane. Poranek zazwyczaj zaczynamy od sprawdzenia maila oraz wiadomości. Dokładnie tego typu informacje są nam prezentowane. Możemy dodać także skróty do innych aplikacji, które uznamy za stosowne w danej porze. Popołudniami prezentowana jest natomiast temperatura, a wieczorami mamy możliwość ustawienia sobie budzika na kolejny dzień.

unnamed

Gdy jesteśmy w pracy/na uczelni, to pokazywane są narzędzia związane z tego typu miejscem tj. kalendarz, dostęp do maila oraz na przykład kalkulator. Wszystko jest w pełni konfigurowalne, co oznacza, że dostosujemy aplikację do swoich potrzeb.

Skoro mamy do czynienia z launcherem, to oczywiście musimy mieć także dostęp do kolejnych aplikacji. Pogrupowane są one automatycznie według kategorii, których jest całe mnóstwo. Możemy dodawać programy do kolejnych kategorii samodzielnie, bo nie wszystkie one są rozpoznawane przez Aviate.

Aplikacja wygląda naprawdę przyzwoicie i działa świetnie. Wszystkie animacje są płynne, a sam program jest niesamowicie responsywny. Działa bardzo dobrze nawet na słabym sprzęcie.

Jeśli tak dobrze sprawuje się wersja beta, to jak będzie z prawdziwą?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button