123people – znajdź informacje o sobie i innych

Kobiety bardzo lubią szukać informacji o swoich nowych znajomych. Wygląda to  mniej więcej tak, że tuż po poznaniu się z kimś, wchodzą na różnego rodzaju portale społecznościowe i przeglądają dosłownie wszystko, co związane z nowo poznaną dziewczyną bądź chłopakiem. Oczywiście nie twierdzimy, że faceci są lepsi, chcemy po prostu przedstawić Wam mobilną wyszukiwarkę osób o nazwie „123people”, która może przydać się każdemu.

123people to nic innego jak narzędzie pozwalające nam na przegląd informacji w pigułce na temat konkretnej, wybranej przez nas osoby. Ta ciekawie przygotowana wyszukiwarka zbiera zgromadzone w internecie dane powiązane z konkretnym imieniem i nazwiskiem i pozwala innym użytkownikom na korzystanie z nich.

Czym to się różni od Google? Przede wszystkim tym, że pokazuje nam tylko najczęściej interesujące nas wyniki takie jak chociażby profile na portalach społecznościowych, blogi, zdjęcia, dokumenty, a nawet numery telefonów.Wszystko to, oczywiście, związane tylko i wyłącznie z interesującą nas osobą (nie próbujcie tylko wyszukiwać Janów Kowalskich, bo to się raczej mija z celem ;) )

Co ciekawe, informacjami, które uda nam się odnaleźć w 123people możemy podzielić się z kim tylko chcemy, a wszystko dlatego, że program współpracuje z klientami poczty, Facebookiem oraz Twitterem.

Jak czytamy w opisie programu przygotowanym przez twórców 123people, wyszukiwarka osób umożliwia nam również sprawdzenie adresu zamieszkania szukanej przez nas osoby. Z tym już jednak nie jest tak prosto, jak z profilami na portalach. W końcu kto z nas podaje w internecie swój dokładny adres?

Warto dodać, że wyniki znalezione w 123people można zapisać i oglądać w trybie offline dzięki programowi Read It Later, o którym niedawno pisaliśmy. Ciekawym rozwiązaniem jest także specjalnie przygotowany widżet, dzięki któremu możemy zamieścić wyszukiwarkę osób na swoim ekranie głównym.

Aplikacja dostępna jest w języku polskim. Można ją pobrać bezpłatnie z Android Market oraz AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button