Hotel Transylvania Dash – upiorny hotel

Hotel Transylvania Dash to zabawna gra, w której wcielamy się w postać wampirzego właściciela hotelu, który obsługuje potwornych gości. Zadanie gracza nie jest początkowo trudne, szczególnie, że wszystkie kroki mamy wskazane przez kartkę papieru, która co jakiś czas pojawia się na ekranie. Aby przejść level, należy wykonać wszystkie wskazane czynności.

Stoimy na straży porządku w hotelu. Do naszych zadań należy obsługa gości, zakwaterowanie ich w odpowiednich pokojach, noszenie bagaży, dostarczanie pożywienia, odbieranie napiwków, sprzątanie oraz żegnanie. Wszelkie korzyści pieniężne zanosimy od razu do sejfu, który gwarantuje nam bezpieczeństwo. Należy dbać o dobre samopoczucie przybyłych. Ilość czerwonych serduszek nad ich głowami informuje nas o ich stanie psychicznym.

Aby osiągnąć awans do kolejnego etapu, należy zdobyć określoną ilość punktów. Dodatkowe, bonusowe punkty można zdobyć poprzez spełnianie największych zachcianek gości. Między innymi jeżeli do naszej posiadłości przyjdzie niebieski stworek, wybieramy dla niego pokój w kolorze odpowiadającym jego ubarwieniu – jeżeli tak się stanie, przed wyjściem gość zostawia nam pokaźny wór pieniędzy.

Może się wydawać, ze tego typu gry nie mogą być interesujące na dłuższą metę – w tym przypadku jest inaczej. W Hotel Transylvania Dash można grać i grać bez obawy o to, czy po 5 minutach nie zaśniemy znudzeni. Polecamy!

Pobierz Hotel Transylvania Dash za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button