Super Flick – rzuty do celu

Zapewne wielokrotnie zdarzało się Wam rzucać zmiędloną papierową kartką do kosza na śmieci. Jak z Waszą celnością? Macie świetną okazję do sprawdzenia się w rzutach do ruchomych, jak i nieruchomych obiektów za pomocą różnego rodzaju przedmiotów (piłek, fresbee, itp.). Nie myślcie, że będzie to takie proste. Twórcy aplikacji Super Flick przygotowali specjalne przeszkadzajki, które skutecznie utrudniają pozornie proste zadanie.

Jak już wspomniałam, obiekty w które będziemy celować dzielą się na ruchome oraz nieruchome. W tej drugiej kategorii znajdziecie takie przedmioty jak bramka do piłki nożnej, czy tarcza strzelnicza. Ruchome cele to na przykład opona zawieszona na drzewie. Początkowo dysponujemy jedynie piłką do futbolu amerykańskiego, jednak nie trzeba się zbytnio martwić, gdyż każde trafienie (a początkowo nie będziecie mieć z tym problemu) oznacza premię pieniężną, za którą szybko będzie można zakupić inne ,,rzucajki”.

Jeżeli chodzi o utrudnienia, autorzy wycwanili się i dodali wiatr, który skutecznie utrudnia celny rzut. Wystarczy jednak chwilę posiedzieć nad grą, aby nauczyć się brania poprawki na tę przeszkadzajkę. W sklepie dla graczy możemy zakupić przedmioty, którymi będziemy atakować cele – kilka rodzajów piłek fresbee, Ninja Star, oraz wiele innych. Wszystko oczywiście rozchodzi się o pieniądze :)

Pobierz Super Flick za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button