Rolling Coins – rewelacyjna gra zręcznościowa

Jeżeli lubicie gry zręcznościowe, powinniście zainteresować się produkcją Rolling Coins. Gra, w której główną rolę odgrywają monety i zabawne okrągłe, uśmiechnięte piłeczki pochłania bez reszty. Można by ją nazwać typowo kibelkową gierką, jednakże  musielibyśmy tam spędzić kilka godzin ;). Zabawa w Rolling Coins jest bardzo przyjemna dla oka i duszy. Skoro już wiecie, że warto pobrać aplikację z tego wpisu, postaram się przybliżyć Wam zasady w niej obowiązujące.

Zadanie gracza w Rolling Coins polega mówiąc ogólnikowo na sterowaniu monetą w taki sposób, aby strącała wszystkie buźki po drodze i prowadziła je do kubła, który znajduje się pod całą rurową budowlą. Początkowo nie mamy szansy na wypadnięcie z trasy – w późniejszych etapach jest to normą i trzeba przygotować się na to, że jeden etap będziemy poprawiać kilka razy. Jak już wspominałam, podczas prowadzenia monety, spotykamy kolorowe kulki, które powinny (najlepiej wszystkie) dotrwać do samego końca etapu. Jeżeli nam się nie uda, i kilka buziek wypadnie z trasy, możemy się modlić o to, aby ilość kulek, które wpadły do zapadni wystarczyła do przejścia levelu.

Twórcy aplikacji przygotowali dla nas wiele utrudnień. Podczas zmagań z monetą, przyjdzie nam używać takich przedmiotów, jak łyżki, czy ruchome kubełki, które transportują fanty, które po drodze zdobyliśmy. Etapów do przejścia jest bardzo dużo. Zapewniam Wam, że w Rolling Coins można grać godzinami.

Pobierz Rolling Coins za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button