Pool Mania – dobry bilard na Androida

Lubicie grać w bilarda, ale nie widzi Wam się zbytnio wydawanie każdego dnia pieniędzy na partyjkę gry przy stole? W takim razie z całą pewnością zainteresować się powinniście grą z tego wpisu. Pool Mania, bo o tej produkcji mowa, jest przez wielu uznawana za najlepszego bilarda dostępnego w Google Play. Czy jednak aby na pewno słusznie? Właśnie na to pytanie postaramy się znaleźć odpowiedź.

Z racji tego, że bilard jest dość popularną grą w naszym kraju, nie wydaje nam się konieczne, by pisać o tym, co musimy robić w Pool Mania. Zresztą, co tu tak naprawdę pisać – po prostu w grze z tego wpisu dostajemy do dyspozycji kij, a naszym zadaniem jest umieszczanie kolorowych bil do tzw. „kieszonek” rozmieszczonych w różnych częściach stołu do gry.

Bilard od RunnerGames nie był pierwszą przetestowaną przez nas produkcją tego typu. Dlatego właśnie mieliśmy pewne obawy co do systemu sterowania zastosowanego w opisywanej grze. Na szczęście, nasze obawy okazały się nieuzasadnione, gdyż twórcy aplikacji Pool Mania naprawdę wykonali kawał dobrej roboty i pokazali, że sterowanie wirtualnym kijem bilardowym wcale nie musi być męczące, nawet jeśli dysponujemy mniejszym smartfonem.

Złego słowa na pewno nie możemy napisać też o oprawie audiowizualnej gry. Pod względem wizualnym, szczerze powiedziawszy, zrobiła ona bowiem na nas pozytywne wrażenie niemal od razu. Warto też dodać, że w trakcie gry ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, by wyłączyć w aplikacji dźwięk, gdyż rozgrywkę w Pool Manii umilają nam ciekawe efekty, naśladujące te, z jakimi mamy do czynienia, grając w bilarda w barze ze znajomymi.

Niestety, pewnej wady opisywanego tytułu po prostu nie jesteśmy w stanie przeboleć. Otóż produkcja RunnerGames oferuje dwa tryby gry, ale w żadnym z nich…nie możemy zagrać meczu czy to z komputerem, czy realnym przeciwnikiem. Cała zabawa ogranicza się zatem do wykonywania różnego rodzaju zadań albo zdobywaniu jak największej ilości punktów przy stole bilardowym. Sprawia to, że gra po jakimś czasie – co tu dużo pisać – staje się nudna i nie ma się jej ochoty uruchamiać po raz kolejny.

Pool Mania dostępna jest w Google Play za darmo. Czy warto ją pograć? Jeżeli macie mały telefon i chcecie bez problemów pograć sobie w wirtualnego bilarda, to tak, ale pod warunkiem, że nie chcecie rozgrywać tradycyjnych meczów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button