Super Paper Pool – gwiezdny bilard został przeceniony

Co powiecie na grę w bilarda, której akcja toczy się na niebie? Poszczególne konstelacje gwiazd wyznaczają plansze, na której odbywa się gra. Będziecie potrzebować spokoju i skupienia. Tylko z takim pakietem uda Wam się osiągnąć sukces i przechodzić przez dziesiątki rewelacyjnych leveli w produkcji studia One Side Software.

W grze spotkacie się z kulami, oraz innymi figurami, które będziecie musieli wbić w odpowiednie miejsce. Jest to coś więcej, niż bilard. To zabawa dużo bardziej zaawansowana. Jeżeli lubicie nowości, które wymagają trochę logicznego myślenia, szczerze polecam.

Do Waszej dyspozycji oddano drewniany kij. Cała zabawa opiera się na prawidłowym ustaleniu kąta wbicia obiektu. Na ekranie będziecie widzieć przewidywany tor lotu kuli. Macie do wykonania kilka uderzeń. Najlepiej, gdy uda Wam się osiągnąć sukces w jak najmniejszej ilości ruchów.

Może się zdarzyć, że na wyświetlaczu pojawią się przeszkody utrudniające bezpośrednie wbicie wybranego obiektu. Musicie w taki sposób rozplanować grę, aby w konsekwencji wszystkie figury trafiły na docelowe miejsce.

Gra zbiera bardzo dobre opinie. Do tej pory była płatna, lecz autorzy stwierdzili, że warto pokazać szerszej publiczności swoje dzieło. Obecnie Super Paper Pool jest zupełnie darmowe. Wizualnie produkcja przedstawia się całkiem dobrze. Najważniejsze są jednak zagadki logiczne. Co nas obchodzi grafika, jeżeli wyzwania są słabe? Na szczęście w opisywanej aplikacji wszystko jest takie, jakie być powinno.

W gdzie znajdziecie rankingi, dzięki którym będziecie mogli sprawdzić swoje wyniki w porównaniu do osiągnięć innych graczy. Może Wam się wydawać, że połączenie golfa z bilardem nie przyniesie nic dobrego. Pobierzcie grę i przekonajcie się jak bardzo się myliliście.

Jeżeli chodzi o sterowanie – dysponujcie kijem, który w pierwszej kolejności ustawiacie w odpowiedniej pozycji. Kolejnym krokiem jest uderzenie piłki. Przytrzymujecie kij w dowolnym miejscu i naciągacie z odpowiednią siłą. Jeżeli chcecie wykonać delikatne uderzenie, nie przesadzajcie z naciąganiem. Jeśli jednak potrzebujecie prawdziwej petardy, nie żałujcie sobie.

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button