Sugar Kid – uratuj słodkiego przyjaciela!

Przeglądając wyprzedaż produkcji studia Bulkypix, natrafiłem na grę o nazwie Sugar Kid. Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności (podkreślam: przyjemności!) sprawdzić tej gry w praktyce, odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań powinniście znaleźć w tym wpisie.

W produkcji Sugar Kid musimy uratować słodziakowatego stworka przed puszczanym przez złego Mr Lemona ogniem i wodą. W jaki sposób to robimy? Po prostu za pomocą gestów rysujemy tarcze dla gorącej substancji. Jeżeli uda nam się wytrzymać określoną ilość sekund, przechodzimy do kolejnego poziomu. I tak aż 90 razy, a nawet dużo, dużo częściej!

Autorzy opisywanej produkcji poza sporą ilością plansz przygotowali kilka trybów gry, dzięki którym zabawa trwa jeszcze dłużej. Wspomniane rozgrywki to Survival i Deadly Missions. Mnie osobiście najbardziej wciągnął ten pierwszy, gdzie musimy przetrwać w wirtualnym świecie tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Nie zmienia to jednak faktu, iż pozostałe tryby również potrafią sprawić wiele przyjemności.

Pod względem audiowizualnym, twórcy Sugar Kid zapewniają najsłodsze doznania. Trudno się z nimi pod tym względem nie zgodzić. Plansze w opisywanej produkcji są przecukrowane do potęgi, podobnie zresztą jak towarzyszące rozgrywce efekty dźwiękowe. Jeżeli zatem należycie do miłośników „Cute” klimatów – powinniście być zadowoleni, z tego co oferuje apka od Bulkypix.

Sugar Kid do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button