Tiger & Chicken – przygody kurczaka-wojownika

W AppStore pojawiła się niedawno mobilna wersja PC-towej gry o nazwie Tiger & Chicken. Jeżeli ciekawi jesteście, jak wspomniana produkcja prezentuje się w praktyce, zachęcamy Was do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy dla Was w tym wpisie.

W Tiger & Chicken mamy okazję wcielić się w postać kurczaka, który jest wojownikiem uczącym się w najlepszej szkole wschodnich sztuk walki – Shaolin. Grę można bez wątpienia nazwać zręcznościówką z elementami RPG. Sterujemy więc w niej wspomnianym osobnikiem, a za każdym razem, gdy wykonamy jakieś zadanie bądź też zabijemy przeciwnika – otrzymujemy punkty doświadczenia. Im więcej ich mamy, tym lepszy level, a co się z tym wiąże – lepsze wyposażenie.

Producent Tiger & Chicken przygotował dla nas 150 przedmiotów do zdobycia i 50 questów, pozwalających nam na czerpanie z gry jeszcze większej zabawy i wirtualnych korzyści. Niestety, póki co – tylko jeden epizod gry dostępny jest za darmo. Każdy następny trzeba kupować za prawdziwe pieniądze. Cóż, raczej nie spodziewałem się tego, że tak ładnie wyglądająca apka będzie dostępna całkowicie za friko.

Jeśli chodzi o wygląd gry, najprościej rzecz ujmując – wszystko wygląda super! Plansze są kolorowe, bohaterowie wyglądają dość realistycznie, a jednocześnie komiksowo, natomiast dźwięki – uważam, że świetnie pasują do klimatu gry.

Podsumowując, Tiger & Chicken to świetna propozycja dla każdego, kto lubi zręcznościówki i gry RPG, a jednocześnie nie przeszkadza mu wydanie kilkunastu złotówek.

Tiger & Chicken do pobrania „za darmo” w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button