Orborun – o robocie, który zamieniał się w kulkę

Macie ochotę przeżyć przygodę w futurystycznym świecie pełnym wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych? Gra o nazwie Orborun, którą opiszemy dla Was w tym wpisie powinna znaleźć się w Waszych urządzeniach. Szczególnie, że teraz można pobrać za pięćdziesiąt procent standardowej ceny.

W grze Orborun stajemy się białym, futurystycznym robotem, który przemierza równie nowoczesny tunel pełen różnego rodzaju przeszkód w postaci żółto-czarnych ścian i przepaści. Jak się zapewne domyślacie, naszym celem jest unikanie wspomnianych „przeszkadzajek” i dotarcie do końca konkretnego levelu. Sprawa prosta nie jest, gdyż niekiedy przydaje nam się normalna postać robota, a niekiedy jego „kulowa” odmiana.

Do przejścia w opisywanej produkcji jest aż 90 leveli i 9 robocików do odblokowania. Jeżeli zatem zależy Wam przede wszystkim na tym, by zabawa mobilna trwała długo, nie powinniście być zawiedzeni. Szczególnie, że poziom trudności Orborun wcale do najłatwiejszych nie należy. I myślę, że sprawi problem nawet graczom, którzy z większością apek dają sobie spokojnie radę.

Sporym utrudnieniem  gry jest sterowanie. Robotem sterujemy za pomocą akcelerometru, co – jak się pewnie domyślacie – nie jest łatwe do opanowania. Jeśli chodzi o grafikę, uważam, że wygląda bardzo przyzwoicie. Lubię tego typu futurystyczne klimaty. Jeśli macie podobnie, na pewno nie będziecie zawiedzeni produkcją Orborun.

Orborun można w chwili obecnej kupić za nieco ponad 3 złote. To dwa razy mniej, niż dotychczas. Nic tylko odwiedzać Google Play i brać się za pobieranie! :)

Orborun do pobrania za 3,74 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button