Archaeologist – Jurassic Life – zbierz wszystkie szkielety dinozaurów

Archaeologist – Jurassic Life to aplikacja skierowana do najmłodszych Czytelników portalu appsblog.pl. Twórcy produkcji oferują swoim użytkownikom świetną grę, w której zadaniem gracza jest zabawienie się w archeologa, który poszukuje szczątków wymarłych już dinozaurów. Jeżeli macie ochotę na fajną zabawę z domieszką łamigłówki, powinniście zainteresować się tym wpisem.

W darmowej wersji gry nasze możliwości są ograniczone. Nie mamy dostępu do puzzli, ani kolorowanek, niektóre gatunki dinozaurów również zarezerwowane zostały dla graczy vip. Nie ma się jednak czym martwić, gdyż najważniejsza część aplikacji jest dla nas dostępna. Zadaniem gracza jest wykopywanie szczątków dinozaurów – bierzemy w rękę odpowiednie narzędzie i zaczynamy uderzać w ziemię. Kiedy zauważymy, że dane miejsce się kruszy, istnieje duża szansa, że podczas dalszego kopania natrafimy na kość.

Aby dinozaur dołączył do naszej kolekcji, musimy wykopać wszystkie jego kości, a następnie w kolejnym mini-etapie gry dopasować cały szkielet do wzorca. Dla 5-latka będzie to duża frajda. Zadanie może wydawać się proste, jednak wcale takie nie jest. Wiele elementów jest bardzo podobnych do siebie. Nieprawidłowe ich dopasowanie skutkuje charakterystycznym dźwiękiem, sygnalizującym popełnienie błędu. Pomimo, że produkcja w darmowej wersji jest okrojona, to szczerze ją polecam wszystkim, którzy szukają fajnej, edukacyjnej gierki dla maluchów.

Pobierz Archaeologist – Jurassic Life za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button