moBILET – Twój bilet w komórce

Będąc w obcym mieście, ciężko jest czasem znaleźć miejsce, w którym kupić można bilet autobusowy czy znaleźć parkometr. Na szczęście, z aplikacją moBILET nie jest to już konieczne. Wystarczy bowiem mieć zainstalowany wspomniany program i poświęcić 30 sekund na znalezienie w nim interesującej nas funkcji: bez konieczności szukania kiosków i trzymania gotówki w portfelu, czyli szybko, łatwo i przyjemnie.

Aplikacja moBILET ma kilka zastosowań. Może służyć nam jako elektroniczne narzędzie do kupowania biletów autobusowych, tramwajowych, a także do uiszczania opłat za zajmowanie miejsca parkingowego. Wszystko to możliwe jest w aż 100 miastach w całej Polsce, dlatego nawet jeśli pochodzicie z nieco mniejszych miejscowości, spokojnie znajdziecie w tym programie to, czego potrzebujecie.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji poproszeni zostaniecie o założenie konta. Bez niego, rzecz jasna, nie będziecie mogli korzystać z usług moBILET-u. Dlatego właśnie warto poświęcić na rejestrację kilka minut, by później cieszyć się wygodą, jaką jest kupowanie biletów bez potrzeby chodzenia do kiosków.

Gdy już będziecie mogli logować się w programie, pozostanie Wam jedynie doładowanie swojego konta. Dokonać tego można za pomocą szybkiego przelewu. Niestety, póki co niemożliwe jest zapłacenie kartą kredytową, co jest – według nas – sporym minusem.

No dobrze, wiemy już, jak wygląda proces rejestracyjny w moBILET, ale jak w praktyce wygląda w nim kupowanie biletów? Jest to zdecydowanie prostsze od samego zakładania konta. Mając pieniądze, wystarczy wybrać ze specjalnej listy, co chcemy kupić (na przykład: bilet parkingowy), następnie zaznaczamy rodzaj usługi (np. parking na 4 godziny), a na końcu naciskamy odpowiedni guzik. I gotowe! Cały proces zajmuje nie więcej niż pół minuty, czyli stosunkowo niewiele.

Jeżeli macie zatem już dość stania w kolejkach po bilet albo chodzenia do parkometrów sporo od Was oddalonych, powinniście zainteresować się programem moBILET. Szczególnie, że jest on do pobrania z AppStore i Google Play za darmo, a ceny biletów w nim są na normalnym poziomie (nie jest więc pobierana żadna dodatkowa opłata).

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button