Pojedynek pogodynek

W kolejnym odcinku „Operacji: Aplikacji” zobaczymy pojedynek popularnych pogodynek. Oprócz tego poznamy Bamboo Loop, czyli platformę do wymieniania się miniaturowymi pocztówkami oraz Dreamboard, aplikację do zapisywania snów.

Na pewno kojarzycie firmę Wacom, produkującą m.in. popularne rysiki. Kolejny raz wypuściła na rynek aplikację, pozwalającą na korzystanie z tych narzędzi. Bamboo Loop, to program związany z tworzeniem i przesyłaniem obrazkowych wiadomości. Co ciekawe, teksty do zdjęć możemy dodawać tylko odręcznie, korzystając z dwóch narzędzi do rysowania i gumki.
screen5
Dreamboard to aplikacja stworzona z myślą o zapisywaniu snów. Przyznam, że monitorowanie marzeń sennych to dość dziwny, ale jednocześnie oryginalny pomysł na program. Jednak spodoba się wyłącznie osobom, które lubią analizować, to co się im przyśniło.
Tym razem, w pojedynku spotkały się aplikacje należące do jednej z najpopularniejszych kategorii – pogodynki. Najczęściej przydają się, gdy planujemy spędzić dłuższy czas poza domem. Można im nie dowierzać, w szczególności jeśli chodzi o prognozy długoterminowe, ale i tak warto mieć je po ręką. Oprócz tego, że powszechnie są uważane za pożyteczne, zwykle są też po prostu bardzo ładne.

Angelika porównała niedawno odświeżoną aplikację Yahoo! Weather i w pełni wykorzystującą dotykową nawigację – Weathercube. Który z programów bardziej przypadł jej do gustu?
Nowe apki już za tydzień! Tymczasem zobacz odcinek pod tym linkiem

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button