Podróże ZnaneNieznane – przepis na aktywny weekend

Podróże ZnaneNieznane to program dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, których nie przeraża coraz gorsza aura za oknami. Jeżeli macie ochotę wybrać się w ciekawe miejsce na weekend, lecz nie macie kompletnie pomysłu, gdzie – aplikacja z tego wpisu pomoże Wam rozwiązać problem.

Mobilny program Podróże ZnaneNieznane oferuje swoim użytkownikom bazę blisko 4 tysięcy obiektów turystycznych. Jest to całkiem spora liczba, biorąc pod uwagę, iż obejmuje jedynie trzy województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie. Zgodnie z zapowiedziami autorów aplikacji, wkrótce oferta poszerzy się o kolejne rejony naszego kraju. W opisywanym produkcie mobilnym znajdą się więc także informacje dla osób odwiedzających, chociażby, okolice Krakowa, Gdańska czy Warszawy. Konkretów w sprawie aktualizacji na razie brak. Pozostaje więc nam uzbroić się w cierpliwość i zająć się w programie jedynie tym, co znajduje się w nim obecnie.

Po uruchomieniu aplikacji wyświetla nam się menu, które zawiera opcje znane z innych tego typu narzędzi. Jest tu więc wyszukiwarka konkretnych atrakcji turystycznych, lokalizator pozwalający określić nasze położenie i pokazujący fajne miejsca znajdujące się w naszej okolicy, a także stworzone wcześniej trasy dla wycieczkowiczów.

Na temat miejsc dodanych przez autorów programu ciężko jest się wypowiedzieć jednoznacznie. Jest ich na tyle dużo, że potrzebowalibyśmy przynajmniej tygodnia na zapoznanie się z wszystkimi. Po kilkunastu minutach spędzonych nad aplikacją śmiało napisać jednak możemy, że Podróże ZnaneNieznane zawiera naprawdę wiele ciekawych, mało znanych obiektów, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom turystycznych wypadów za miasto.

Bardzo ciekawą funkcją dostępną w opisywanym produkcie mobilnym jest opcja pozwalająca na zapisywanie wybranych przez nas obiektów. Dzięki niej możemy stworzyć prywatną bazę miejsc, do których planujemy się wybrać bądź które już odwiedziliśmy i chętnie zrobilibyśmy to jeszcze raz.

W Podróże ZnaneNieznane znaleźć również można zakładkę z wydarzeniami (takimi związanymi z turystyką, oczywiście) dla konkretnej okolicy. Nie zabrakło też miejsca na tzw. Pakiety, czyli stworzone wcześniej propozycje na weekend, w których znaleźć też można oferty mniej lub bardziej znanych hoteli.

Z samego programu korzysta się bardzo dobrze. Nie wyskakują w nim żadne błędy ani też nie wyłącza się niespodziewanie. Jeżeli więc szukacie mobilnego niezbędnika turystycznego, ten z tego wpisu możemy Wam jak najbardziej polecić.

Podróże ZnaneNieznane dostępne są za darmo zarówno w Google Play, jak i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button