Free Roll – turlająca piłeczka, która potrafi zabić nudę

Przed kolejnym poniedziałkiem dobrze jest odmóżdżyć się przy mało skomplikowanej grze. Jeżeli tego typu produkcji właśnie poszukujecie, zainteresować Was powinna opisywana w tym wpisie gra zatytułowana Free Roll, zyskująca ostatnio w Google Play na popularności.

Free Roll to typowa pięciominutówka, która pozwala zabić nudę, a przy tym nie wymaga od gracza specjalnego wytężania umysłu. Zdajemy sobie sprawę, że zwolenników tego typu produkcji jest prawie tyle samo, co przeciwników. Niemniej jednak, wydaje nam się, iż opisywana tutaj gra powinna większości z Was przypaść do gustu.

W grze od Ultimate Gaming zadaniem gracza jest kierowanie toczącej się kuleczki. Musimy robić wszystko, by nie spadła ona w przepaść, osiągając przy tym jak najlepszy wynik dystansowy. Nie dostajemy więc do dyspozycji plansz podzielonych na kilka światów. Do czynienia mamy więc z produkcją, która pozwala nam pobijać kolejne rekordy i walczyć o miano najlepszego gracza w rankingu internetowym.

Na pierwszy rzut oka osiąganie dobrych wyników w Free Roll nie wydaje się być wyzwaniem. Gdy jednak zacznie się grać w tę produkcję, bardzo szybko zmienia się zdanie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, iż plansze w niej generowane są losowo, a do tego ładują się z pewnym opóźnieniem. W praktyce wygląda to tak, że w trakcie omijania jednej z przeszkód, nie widzimy jeszcze, jaka przeszkodę przygotowano dla nas następnie.

Zdobywanie bardzo dobrych wyników w dużej mierze utrudnia też z całą pewnością sterowanie zastosowane w produkcji Free Roll. Kierowanie za pomocą akcelerometru jest dla tego typu produkcji idealnym, lecz na pewno nie ułatwiającym życie, rozwiązaniem, o czym przekonaliście się pewnie już niejednokrotnie.

Jeżeli macie ochotę potoczyć kulę na swoim smartfonie, odwiedźcie Google Play. To właśnie stamtąd pobrać można Free Roll zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button