Pocket Sheep – na Windows Phone tytuł obowiązkowy!

Na Windows Marketplace można narzekać bez końca, ale na Pocket Sheep po prostu się nie da. Produkcja studia No Brakes Games to prawdziwa perełka wśród całej masy gniotów. Co powiecie na zabawę w dobrego pasterza, który prowadzi swoje owieczki na pastwisko? Brzmi to trochę infantylnie, ale uwierzcie mi – warto czasem poczuć się dzieckiem ;)

Jak widzicie, pierwszym krokiem jest wybór poziomu trudności. Kiedy zaczynamy swoją przygodę, musimy kliknąć na easy – w końcu dopiero się uczymy :) I oto przed nami wyrasta mapka z poziomami. Za każdy możemy uzyskać 3 gwiazdki w zależności od czasu w jakim uda nam się wykonać zadanie.

Celem gry jest zaprowadzenie zagubionych owieczek na zielone pastwisko. Do tej misji używamy własnych palców, które ślizgając się po ekranie, zaganiają zwierzęta w pożądane miejsce. Zwykle trawa oddalona jest o sporą odległość, by zmusić nas do przetestowania cierpliwości.

Czasem owce są niesforne i idą w zupełnie innym kierunku. Innym razem się zakręcą i stoją jak pierdółki. Przy pomocy różnych gestów (a czasem nawet dwóch rąk), musimy sprowadzić je na prawidłowy tor.

Przede wszystkim nie możemy pozwolić, by jakakolwiek owca się zagubiła, bądź spadła z urwiska. W levelach labiryntowych musimy przyłożyć szczególną wagę do dyscypliny, bo każda nieogarnięta owca będzie dla nas problemem.

Produkcja posiada kilkadziesiąt poziomów. Im dalszy, tym trudniejszy. Z czasem przychodzi nam prowadzić podopieczne przez drogi, które z żadnej strony nie posiadają barier – to dopiero jest sztuka!

Nie przedłużając – darmowa gierka z niesamowicie wkręcającymi poziomami, okraszona fajną grafiką i efektami dźwiękowymi. Nic, tylko grac. Reklamy prawie niewidoczne, możliwe do usunięcia za trochę ponad 6 złotych. Polecam i do zobaczenia na pastwisku! :)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button